GOLF 7.5 J-LED FAR TAKIMI

bu kadar zahmete bu kadar uğraşa deymez kaldıki masrafı cok vazla . gerek yok aynı aydınlatmayı aynı perfonması replikadan alabilirsin iyi bi ampulle. yinede karar sanin 

Herkese teşekkür ederim konuyla ilgilendikleri için. Orjinali alsam ayni paraya gelecek neredeyse. Replikanın faydası ucuz olması evet fakat zararları neler bilen var mı? Replika daha uygun olacak gibi. 

@hasan3332 replikanın zararları şöyle xenon takarsan muayne zamanı çıkarman gerekicek xenon ampülleri, led takarsan sorun yok muaynede.

replika replikadır bunu bilmen lazım yani buğ alma su alma gibi sorunları yaşayabilirsin uzun süre kullanan kişiler daha iyi bilgi vericektir bence.

Ama şu ana kadar j lerde sorun yaşayan görmedim farla ilgili olarak

Çift J lerde beyin olmaz ise adaptif çalışmaz. Diğer ucuza yapılan çift J lerde aydınlatmada ve uzun süreli kullanımda sıkıntı yaşayabilirsin.

@smhk adaptif yok diye biliyorum benim araçta zaten. O Highline'da bile opsiyon diye biliyorum. Ben sadece highline farı istiyorum kendi aracıma ve bunu orjinal istiyordum ama çok çok pahalı tutuyor. 

Hocam hiç uğraşma iyi bir yerden al replika taiwan çift j far.Zevkine göre ister xenon ister led ampul al usta taksin.Sana maliyetien fazla 3600 olsun.Bana o kadar tuttu çünki 😁Bugu su alma hiç bir sorun yaşamadım.Ariza durumunda da arkasinda kart devresi var degistirilebiliyor bu kadar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@GodThread Hocam aslında bende acaba osram xenarca geçsem mi diye düşünüyorum.Malum xenon muayenesi sok tak tampon panjur ayari birazda milimetrik takintiliyim en ufak bir ayarsizlik canimi sıkıyor.Led ampulle devam sanirim...

@hasan3332 Ben Bursa da taktirdim.7 ay oldu neredeyse.Bir sikinti yasamadim.Photon Milestone led taktirdim.Tabi hep garanti sundu aldığım yer.Semtunigde guzel fiyat veriyor.Dusunulebilir...

Geri
Üst Alt