Start stop çalışmıyor

Bjk40

Yeni Üye
İsim
Vatan40
Selam arkadaşlar,  1.2 tsi golf 6 arabam var.  Start stop çalışmıyor. Nedenini bilen var mı? Ekran da start stop error yaziyor

Yardımcı olmaya çalısalım yinede

Yabancı golf R mk 7 forumlarında bu arızayı alanlarda servis cihaz taraması sonucu vakum sensörü hatası alınmış?

Benden bu kadar toplama bilgi

Adres çözüm servisin bağlayacağı cihaz hata sonuçlarına göre ?

Upvote 0

Aküden dolayı olsaydı öncesinde enerji ihtiyacı yüksek uyarısıyla kendini belli ederdi. 

Aküden dolayı olsa diğer sistemlerin de error vermesi lazım benim aküm zayıfken yanmayan ışık kalmamıştı.

Upvote 0
@slck yok kardeş o sorun hala devam ediyor . Bende çözümü kendimce hallediyorum motoru kapat aç yapıyorum sıfırlanıyor  sürüşe devam . Ya böyle devam eder yada bi yerden bi bozukluk verir hayırlısı 

Upvote 0
@Savatage vakum sensoru ... bi bakayım birde bunu araştırayım sorun o ise yenisiyle değiştirelim bakalim ne olacak sonuç.  Teşekkürler kardeşim 

Upvote 0
@Savatage iyi ya sorun da orda zaten . Bilgisayara bağlıyorum fakat hiç hata felan göstermiyor 

Upvote 0
@golfcu91  oy le bir tuş yok . Silecek kolundaki tuşu diyorsun sanırım.  Direksiyon düğmesi ile menü seçimi var . Nasıl bakalım? 

Upvote 0
@Bjk40 hocam trip sıfırlama tuşu hangisi ise uzun süreli basılı tuttugunjzda akü durumunu gösterir birde sorunu uzakta arama akünü kontrol ettir başkanım 

Upvote 0
@Bjk40 fabrika çıkışı akü ler uzun ömürlü olmuyor genelde golf 7 7.5 bunlarda ismi bile bilinmeyen akuler monte edilmiş bence sizin sorununuz akü hocam 1. kontrol akü yapın 

Upvote 0
@Savatage yok hicbir zaman devreye girmiyor . Start stop düğmesine basarsan ekranda error yazıyor.  Yada durduğunda felan da devreye girmek için uğraşmış olsa yine hata verdi demesi lazım  . Fakat hiç-bir şekilde devreye girmeye calismiyor .

Upvote 0
@golfcu91 hiç ölçtürmedim bosch aku var . Illaki degismistir bu aku , sonuçta2011 model araç 

Upvote 0

Geri
Üst Alt