Aliexpress Alınabilecek Ürünler Listesi 2020

-DSG araçlarda kulakçıklar elime ufak geliyor diyorsanız, 

-Kulakçıkların konumu direksiyonu tam 9:15 pozisyonunda tutarsanız erişime müsait, hep bu pozisyonda kullanmıyorum diyorsanız, 

- Görsel olarak güzel bir görüntü elde etmek istiyorum diyorsanız 

Alttaki ürünü tavsiye edebilirim. 

Aliexpress den aldım, oldukça sağlam ve hissiyatı kaliteli. Ürün alüminyum alaşımdan mamül, dandik plastik değil. Çift taraflı bant ile kolayca ve kuvvetli yapılıyor, içinden çıkıyor bant. En uç noktasının 1cm aşağısından çektiğinizde bile vites atıyor, yani ürün banttan ayrılır mı diye düşünmenize gerek yok. 

#Aliexpress TRY 103.74  30%OFF | car paddle for Volkswagen VW Golf 7 MK7 POLO MK6 steering wheel extension shifter shift aluminum alloy the rudder DSG gear shift
https://a.aliexpress.com/_dVfPs26

Ürün kargo dahil 135tl + 8tl gümrük sunum ücreti + 20tl gümrük vergisi maliyeti. Türkiye de aynı kaliye mi bilemiyorum ancak 220tl civarı. 

Screenshot_20200605_132750_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

@thelakayit22 Mayısta verdiğim siparişlerden 2 tanesi bugün geldi. 

5 tane Aliexpress standart shipping  ve 1 tane China post registered 17 Mayıs da sipariş verdim. 3 haziran itibariyle 3 kargo geldi (1 tanesi China post registered). 3 tanesi bekliyor onlar biraz büyük kargolar acaba ondan mı diye düşünüyorum (kamera, koltuk ısıtma seti ve ısıtmalı klima paneli). Ayrıca alacaklar için ekstra not: Aliexpress standart shipping takipli olmasına rağmen PTT ile takip edilemiyor. Yabancı siteden takip ediyorsunuz tr ye varınca orada da bir şey görünmüyor. China post registered ise PTT ile takip edilebiliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Anahtar dışını daha once değiştirmiştim ama iyi kalite bişey çıkmadı. Tekrar başka bi tane bulup sipariş ettim, baya kaliteli bişey geldi bu sefer, Logo'da var. Anahtar yerine oturunca oynamiyor mesela, digerinde oynuyordu ve beni gıcık ediyordu :)  Urun resimlerindekinin tam aynisi geldi.

Sadece Pin Yeri farkliydi orjinaldekinden, bende gidip gelen anahtarin metalini işletim. TR'de bulduklarim da hep ilk istedigim kalitesindelerdi, begenmemistim.

D1A08D8C-1A18-4779-8BEE-7144683F1BE6.jpegE821F19E-F146-463F-8CCA-DF73888202A7.jpeg2D8692FE-B88C-4D83-8E1B-2E13341B9BEE.jpeg

Urun Link:

US $8.47 31% Off | YLKGTTER 3 Button For VW High 7 Folding Shell Lamando GOLF Remote Control Shell MQB Folding Key Replacement Shell

https://a.aliexpress.com/_dTqxv4A

-DSG araçlarda kulakçıklar elime ufak geliyor diyorsanız, 

-Kulakçıkların konumu direksiyonu tam 9:15 pozisyonunda tutarsanız erişime müsait, hep bu pozisyonda kullanmıyorum diyorsanız, 

- Görsel olarak güzel bir görüntü elde etmek istiyorum diyorsanız 

Alttaki ürünü tavsiye edebilirim. 

Aliexpress den aldım, oldukça sağlam ve hissiyatı kaliteli. Ürün alüminyum alaşımdan mamül, dandik plastik değil. Çift taraflı bant ile kolayca ve kuvvetli yapılıyor, içinden çıkıyor bant. En uç noktasının 1cm aşağısından çektiğinizde bile vites atıyor, yani ürün banttan ayrılır mı diye düşünmenize gerek yok. 

#Aliexpress TRY 103.74  30%OFF | car paddle for Volkswagen VW Golf 7 MK7 POLO MK6 steering wheel extension shifter shift aluminum alloy the rudder DSG gear shift
https://a.aliexpress.com/_dVfPs26

Ürün kargo dahil 135tl + 8tl gümrük sunum ücreti + 20tl gümrük vergisi maliyeti. Türkiye de aynı kaliye mi bilemiyorum ancak 220tl civarı. 

Ekli dosyayı görüntüle 33703
Aynısından bende var. Ürün gayet güzel, söylediklerinize katılıyorum. Ama alışana kadar elimin çarpmasıyla vitesi manuele aldığım çok oldu.

@AhmetCakmak evet özellikle 8-12-13-21-27 iş görecek ürünler ama şimdi akıllara şu takılıyor ben daha önce aliexpressten alışveriş yapmadığım için ne kadar fiyata kadar gümrükte sıkıntı yaşamam bunu bilen arkadaş yazabilirse sevinirim

@AhmetCakmak evet özellikle 8-12-13-21-27 iş görecek ürünler ama şimdi akıllara şu takılıyor ben daha önce aliexpressten alışveriş yapmadığım için ne kadar fiyata kadar gümrükte sıkıntı yaşamam bunu bilen arkadaş yazabilirse sevinirim
İster 10 liralık, ister 100 liralık her üründe vergi çıkmaktadır hocam. Sabit olarak 8 tl vergi çıkıyor gümrüğün incelemesi olarak. 

Örneğin bana geçen hafta gelen üründe çıkan vergi. 12.19 tl olan vergi ürünün değerinin %18’i olarak çıkan ücret:

A40FFA86-69DD-4AD9-933F-5576890DF162.jpeg

@AhmetCakmak Evet bende öyle tahmin ediyordum. Bende 7.5 comfortline var highlineda gelen discover proya bakıyorum kaç zamandır (servise sordum 35bın dediler direkt afedersiniz ama ohaa dedim) gerçi bulamadım 2. el orjinal çıkma falan. Aliexpresste muadil ürünler gördüm 400-500 dolar artık neyse ondan sormuştum tam tahmin ettiğim gibiymiş. Sağolun Ahmet Hocam 

Aliexpressten elektrikli bisiklet alma niyetim var 

Anahtar dışını daha once değiştirmiştim ama iyi kalite bişey çıkmadı. Tekrar başka bi tane bulup sipariş ettim, baya kaliteli bişey geldi bu sefer, Logo'da var. Anahtar yerine oturunca oynamiyor mesela, digerinde oynuyordu ve beni gıcık ediyordu :)  Urun resimlerindekinin tam aynisi geldi.

Sadece Pin Yeri farkliydi orjinaldekinden, bende gidip gelen anahtarin metalini işletim. TR'de bulduklarim da hep ilk istedigim kalitesindelerdi, begenmemistim.

Ekli dosyayı görüntüle 33716Ekli dosyayı görüntüle 33717Ekli dosyayı görüntüle 33718

Urun Link:

US $8.47 31% Off | YLKGTTER 3 Button For VW High 7 Folding Shell Lamando GOLF Remote Control Shell MQB Folding Key Replacement Shell

https://a.aliexpress.com/_dTqxv4A
Hocam metal kısmı gerçekten metal mi yoksa plastik üzeri kaplama gibi mi? :)   Çünkü aynı ürün 35 e de var , 80 e de :)  

Geri
Üst Alt