Aliexpress Alınabilecek Ürünler Listesi 2020

@tiesay bagaj led için Türkiye'de 20 lira civarına 41mm led alıp takabilirsiniz. Arıza ışığı yakmıyor, kendim kullanıyorum. Memnunum

Moderatör tarafında düzenlendi:

@tiesay bagaj led için Türkiye'de 20 lira civarına 36mm led alıp takabilirsiniz. Arıza ışığı yakmıyor, kendim kullanıyorum. Memnunum
Hocam halojen ampül çok zayıf kalıyor, tek taraflı olunca da ışık hiç yetmiyor. 

Şimdi bu led işinin merkezi çin de 40tl ürünler varken Türkiye de üretilmeyen bir ürün 20tl olunca bir şüphe düştü bana. Açıkçası lümen değeri az olsun istemiyorum. 

@tiesay hocam, ben memnunum. Aydınlatma olarak sizin linkte verdiğiniz ürün nasıl bilmiyorum ama kendi ürünümü şöyle söyleyeyim. Çıkarmış olduğum halojenden biraz daha parlak ve beyaz. Fazla bir fark yok yani. Fiyat farkı şuradan da kaynaklanır, benim aldığım ürün sadece led ampul ama sizin linkini verdiğiniz ürün komple set halinde. Tabii ki karar sizin, benim görüşüm fazla önemi olmayan bir nokta için uğraşmaya gerek yok şeklinde. Ama alsanız da pişman olmayacağınızı düşünüyorum. Keza plaka aydınlatmalar da 100 tl ye falan satılıyor ama ben 2 tane t10 aldım 15 tl ye, gayet tatmin edici sonuç verdi. Tek sıkıntı arıza ışığı yaktı, onu da kodlama ile düzelttireceğim uygun zamanda.

@tiesay hocam, ben memnunum. Aydınlatma olarak sizin linkte verdiğiniz ürün nasıl bilmiyorum ama kendi ürünümü şöyle söyleyeyim. Çıkarmış olduğum halojenden biraz daha parlak ve beyaz. Fazla bir fark yok yani. Fiyat farkı şuradan da kaynaklanır, benim aldığım ürün sadece led ampul ama sizin linkini verdiğiniz ürün komple set halinde. Tabii ki karar sizin, benim görüşüm fazla önemi olmayan bir nokta için uğraşmaya gerek yok şeklinde. Ama alsanız da pişman olmayacağınızı düşünüyorum. Keza plaka aydınlatmalar da 100 tl ye falan satılıyor ama ben 2 tane t10 aldım 15 tl ye, gayet tatmin edici sonuç verdi. Tek sıkıntı arıza ışığı yaktı, onu da kodlama ile düzelttireceğim uygun zamanda.
Hocam sizin ürünün bir linkini paylaşabilir misin? 20tl birşey değil, beğenmezsek Çin'den de ayrıca alırım. 

@tiesay hocam ben hb den almıştım ama oradaki ürün satışa kapanmış, ama aldığım ürünün aynısını gg de buldum, linkini bırakıyorum. İnceleyin ister bunu ister başka modeli alın siz bilirsiniz onun linkini bırakıyorum. Herhangi bir 41mm LED işinizi görecektir. İllerde kaliteli olsun derseniz, photon falan da bakabilirsiniz.

https://www.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/sofit-led-ampul-41mm_pdp_465917058
Hocam 36mm mi yoksa 41mm mi? 

Üstteki mesajda 36mm demiştiniz. 

@AhmetCakmakHocam sizin ve tavsiyede bulunan tüm arkadaşların ellerine sağlık.

Bilmediğim için sormak istiyorum, 

Aşağıdaki paylaştığım ürünler, listede bulunan ürünlerden daha uygun fiyatlı ve çoğu oldukça iyi puan almışlar. Bunları tercih etmemek mi gerekir? Neyi dikkatte almamız gerekiyor? 

Bagaj led aydınlatma:

https://a.aliexpress.com/_dXarE3t

Dinamik sinyal:

https://a.aliexpress.com/_d73BChz

Yorumunuz göre sepetten çıkartacağım.

Teşekkürler. 
  Hocam konuda paylaştığımızla sizin paylaştığınız arasında fark yok, ikisi de direkt takmak için set olan aydınlatmalardır.  @Musaaksoy hocam da gereken bilgileri vermiş. Bagajda 41mm ampül kullanılıyor, daha az maliyet için sadece ampül alınabilir. 

Kayar led fiyatı da aynı şekilde, farklı marka oldukları için fiyat farkı olabiliyor ama kaliteleri standart yani hepsi yeterince iyi ürünler. Sadece mavi selamlamalı olanın fiyatı yüksek normalde de.

Öncelikle liste için teşekkür ederiz.

Golf 7 Krom Vites Çerçevesi ilgili aklıma takılan bir soru var, dsg için olduğunu söylüyor ama manuel için de tırnakları benzer midir? Deneyen arkadaşlar var mı?
Hocam tamamen aynı olması lazım. Satıcıya mesaj atıp sorun önce isterseniz. Aynıdır muhtemelen dsg manuel farketmiyordur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@caglar_61 Hocam forumumuzda alan vardı ama aklıma gelmedi şimdi. Ürün linkindeki yorumlarda fotoğraflı olanları inceleyebilirsiniz. Örneğin paylaşın bir fotoğrafta boşluk olmadığı görülüyor.

U3f14945252ae4e5dbe122d172731dbf5w.jpg

Geri
Üst Alt