Aracımın değeri nedir?

akyolemre

Yeni Üye
İsim
EMRE
Merhaba 2. El araba sitelerinde çok açık farklar var ve kararsız kaldım size danışayım dedim.

Aracım 2015 Golf 7 1.2 TSİ 105 beygir DSG Comfortline Sürüş Konfor Paket.

Sonradan katlanır ayna, yağmur far sensörü ve makyajlı golflerdeki car play özellikli teyp takıldı.

Teyp hariç Servis dışında hiçbir yere götürmedim ilk sahibiyim. Hasar, disk balata, değişimi, periyodik bakımları, boya koruma vs. her şeyini serviste yaptırıyorum.

3 adet tramer kaydı var.

Arka tampon boyalı 2016 284₺

Sol arka kapı sürtmeden dolayı boyalı 2015 431₺

Sağ arka kapı boyasız göçük onarımlı 2019 718₺

0c00441d61756adeec7d7c2543cc2d9a.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eğer özel değilse,

Eski mesajlarınızda gördüğüm "Aracı P konumunda bırakın" hatası gibi nedenlerden ötürü mü bir değişiklik planlıyorsunuz? 

Bu konuda bir çözüm bulabildiniz mi acaba.? 

P konumu terk edin uyarısıyla ilgili bir işlem yaptırmadım servislerlede anlaşmadık zaten o konuda. Biri iyi niyete sokmadı biri bekle dedi bende bıraktım işin peşini. Ayda bir ya veriyor ya vermiyor uyarıyı. Yaklaşık 1 yıldır o uyarı yüzünden hiçbir sorunda yaşamadım arabamda. Hem maddi hemde arabamın sökülüp takılmasını istemedim anlayacağınız. Aracımı da yeni çocuğum olduğu için değiştirmeyi planlıyorum. Şimdilik yetiyor ve arabamı çok seviyorum sadece daha rahat bir bagaj için değiştirme fikrim var fakat bu piyasada sattıktan sonra arabasız kalmaktan korkuyorum:).

aracınızın km kaç onu yazmamışsınız ?

98.000 km kusura bakmayın unutmuşum

Aracınızın Ortalama Piyasa Degeri 130.000 TL civarında 

fikir olsun görmüşssünüzdür ama Benim favorilerim de ki ve aynı aracı kullandığımızı var sayarak 140 dan aşağı yazma derim . Şuan ilan numarası 816601188 olan aynı renk fakat sizde cam tavan yok bu adam 147 istiyor .  Sizin aracınızın km daha az ama  yine cam tavanlısına 146 diyen var ilan no 818558615 .  Ya bu fiyatlara gider mi saçmalayın diyip favorilerime aldığım daha önceki araçlar gitti gösteremiyorum onlarca cam tavanlıy dı hatta 149 a satıldı . Şuan takip ettiğim bir araç var 165 yazmış bu da giderse artık önümü ilikleyip teslim olucam :)  

Not : Bu arada aracımı  aralıkta 1.2 cam tavanlı 60 binde 2 lokal boyalı olarak 117 bine aldım .

Satarsanız en fazla 1 hafta içerisinde yenisini almanız lazım bu hızda satarsanız yenisini alamaya bilirsiniz .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt