ARACIMI SATMAYI DUSUNUYORUM SIZCE EDERI NEDIR ?

İsim
alibey
arkadaslar aracı satmayı dusunuyorum ama fıyat bıcemıyorum malum pıtasa cok karmasık sızce ederı nedır ? 

Golf 7 2015 model 1.6 dızel manuel bluematıon comfortlıne 84 bın km boya tramer kaza vs yok sanruf yok

extra olarak

U led far - 7.5 arka kayar led stop - akrapovıc cıft cıkıs egzoz ucu - 3.5 cm spor yay - 18 ınc jant lastık yenı - 10.1 double ekran -gerı gorus kamerası - spoıler dıfuzor vs vs ufak defek ıc aksamdada vardır klıf paedal set vs gıbı 

BBakımı daha yenı yapıldı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fotoğraf atarsanız aracın görünümünü de görsek iyi olur hocam.

@karadereli34 Hocam bu ekstraların fabrikasyon mu yoksa sonradan mı olduğu bile fark ettirir fiyatı. Fabrikasyon U led mi mesela? OEM Kayar Led mi mesela? 10.1 Ekranınız anladığım kadarı ile android. 18" jantlarınız Durban mı? OEM mi? Bunların hepsi fiyatını değiştirir aracın. O yüzden siz hem aracın fotolarını hemde üzerindeki eklentilerin detaylarını yazarsanız kaba bir fiyat söyleyebiliriz.

merhaba manuel ve comf. paket bi araç boyasızlıgını ve km gözönüne alarak 110 120 bandında normal ederidir ama ben 150 yazar beklerim derseniz sizin tercihiniz sonradan eklediginiz şeyler çogu zaman satarken size exra fiyat olarak dönmez sadece tercih edilmesini saglar tabi bunlar benim deneyimlerim hayırlı satişlar

@altinoluksd bu araba ölüsü 130 nedenide bu hafta sarı sitede bitane 2014md 85000 binde beyaz comfort vardı hiçbir aksesuar yok 130a verdi 

• Beğen
Tepkiler: Rx7
Açık konuşmak gerekirse 140-150 bin çok iddalı bir rakam 1.4 ACT DSG Highline golfleri veriyorlar o fiyatlara, bence yukarıdaki arkadaşlarında dediği gibi 115-125 arası bir rakama gider. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sarı sitedeki fiyatlar saçmalık ötesi adam 100 binde golf higline 200 bin yazmıs bu arabalara bu paraları verenlere inanamıyorum. Şaka gibi 

Geri
Üst Alt