İkinci el Maxi Cosi adaptör

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
İkinci el Maxi Cosi adaptör

Adaptörler armadillo flip modeli araba içindir.

cybex aton,  maxi cosi ile besafe oto koltukları/ana kucağını bebek arabasına monte etmekte kullanılabilir

Fiyatı: Piyasada 100 TL

Bizde: Bedava (kargo ücretini üstlenmesi yeterli)

@silvershadow

Dostluk arkadaşlık ve kardeşliğin olduğunu kanıtlar nitelikte bir konu olmuş, ihtiyacı olan birine gider umarım. Teşekkürler Murat abi.

Bende Kullanmıştım.İstanbul da çok işimize taramıştı... Şimdi Başkaları kullanıyor :)

o zamanlar golfüm yoktu ve bu siteydeki güzel insanlarla tanışmamıştık. yoksa bi tanede benden demek isterdim .)

Bilinçli Davranışınız ve nazik teklifiniz için Teşekkür etmek istedim sadece. Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımıza gider :) :) :)

KabileReisi dedi:
@silvershadow

Dostluk arkadaşlık ve kardeşliğin olduğunu kanıtlar nitelikte bir konu olmuş, ihtiyacı olan birine gider umarım. Teşekkürler Murat abi.
Değerli Mehmet Hocam;

teşekkür ederim.

Az önce size Deniz Hocam diyerek karıştırdım

Kusuruma bakmazsınız umarım..

Ender dedi:
Bende Kullanmıştım.İstanbul da çok işimize taramıştı... Şimdi Başkaları kullanıyor :)

o zamanlar golfüm yoktu ve bu siteydeki güzel insanlarla tanışmamıştık. yoksa bi tanede benden demek isterdim .)

Bilinçli Davranışınız ve nazik teklifiniz için Teşekkür etmek istedim sadece. Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımıza gider :) :) :)
Değerli Hocam;

Maksat boşuna para vermemeleri diyelim..

Maksat paylaşım olsun..

Teşekkür ederim incelikli mesajınız ve yaklaşımınız için..

silvershadow dedi:
@silvershadow

Değerli Mehmet Hocam;

teşekkür ederim.

Az önce size Deniz Hocam diyerek karıştırdım

Kusuruma bakmazsınız umarım..
Yok abi ne kusuru, insanlık hali gönüller bir sorun yok  :mad:

maxi cossi cabrio fix ile uyumlu ise almak istiyorum :)

Geri
Üst Alt