Aracim ne kadar eder.

Hasyigit

Yeni Üye
İsim
Yiğit
Mrb arklar. Aracim 2015 105 bg conford manuel surus konfor paketli.hiz sabitleme ve park sensorlu olan.arac 84 bin km de. Sol camurluk son on kapi sol arka kapi boyali sol arka camuluk yarim boyali. On kaputun sol tarafinda 3 parmak kalinliginda cok ince boya mevcut diger taraflar orjinal .airbaglari orjinal .araci kazali halini gorup aldim.miktar yazmamak kaydi ile agir hasar geciyor.aracimin icinde en ufak cizik  yok sifir kokusu hala var diyebilirim . disinda en ufak cizik yok dış tarafi bayagi bir diri profil fotoda gorunuyor.onduzen on numara.higline almak istiyorum aracimin fiyati ne eder.

IMG-20190910-WA0010.jpg

IMG-20190910-WA0007.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
110-115 bin tl eder sanırım. Sarı sitede benzer araçlar o civarlarda. 

@oguzkaanvolkan Hocam fotoğrafta 6000 devir olduğu gözüküyor, 105hp olduğu için 1.6 dizel euro5 motor.

@oguzkaanvolkan Hocam fotoğrafta 6000 devir olduğu gözüküyor, 105hp olduğu için 1.6 dizel euro5 motor.
Ayrinti guzel :)  de keske yazaymış arkadaş unutmus galiba :) bakiyorum acilan konulara genelde arabalarinin piyasasini merak edenler en onemli noktaları yazmiyorlar :)

@Hasyigit ahmet beyin dedigi gibi 110-115 satilacagi aralik gibi gozukuyor. 120 ye koyun bence. Zaten o fiyatlara indirmeye calisacaklar :)  

Ayrinti guzel :)  de keske yazaymış arkadaş unutmus galiba :) bakiyorum acilan konulara genelde arabalarinin piyasasini merak edenler en onemli noktaları yazmiyorlar :)
Vitesten de anlayabilirsiniz. Manuel Tdi'ler 5 vites, tsi'ler 6. Evet, bir araç hakkında soru ve bilgi veriliyor ya da isteniyorsa, motor-vites ikilisi, model yılı ve paket önemli.

Vitesten de anlayabilirsiniz. Manuel Tdi'ler 5 vites, tsi'ler 6. Evet, bir araç hakkında soru ve bilgi veriliyor ya da isteniyorsa, motor-vites ikilisi, model yılı ve paket önemli.
Güzel tespit 5 vites olayından tdi olduğu sonucu çıkar (tsi 1.2 /1.0/1.4/1,5) alayı 6 vites.

Araç dsg olsaydı nerden anlaşılırdı

Kadran devir saati resmi orada duruyor

Tdi lar 6 bin 

Tsi lar 8 bin

devir kadrana sahip olduğu icin ordan leb demeden leblebi hikayesi anlaşılır

Geri
Üst Alt