Midlineplus jant değişikliği

Salihcan

Üye
İsim
Salih
Değerli forum üyeleri yaklaşık 2 hafta önce midlineplus aracımın 15 inç jantlarımı değiştirmek istediğimi sizinle paylaştığımda bir çok öneri fikir ve tecrübelerinizi benimle paylaştığınız için teşekkür ederim.17 “ Durban Dijoan ve 16 “ “ hita jant arasında çok gidip gelmiştim orjinal durbanlar ve dijonlar maliyet anlamında çok yüksek ti üstelik yay masrafıda cabası replika jant ta ise güvenlik terettütlerim oldu hernekadar forumdaki arkadaşlar fazla bir sıkıntı yaşamayacağımı söyleselerde biraz da orjinal düşkünlüğümden hita 16 inç jant almaya karar verdim takılmış hali jantların resimlerini sizlerle paylaşıyorum şimdiden tüm paylaşımlarınız için teşekkür eder sağlıklı yarınlar dilerim iyiakşamlar 

20934169-5777-475E-8F91-002F213173F8.jpeg

AF008333-07D4-4926-AC41-E56F9D36ABF6.jpeg

45D631B0-45CF-43AC-B4C1-C0C985B21817.jpeg

Çok güzel olmuş. Güle güle kullanın. Maliyeti ne oldu.

@HONEY çok teşekkür ederim hocam aslında forumdaki herkese çok teşekkür etmek istiyorum aracım için sırasıyla  * sis farları * * sis farı krom detaylar ve kaş fonksiyonel direksiyon* rcd330 multimedya* ve son olarak hita jantlar yapılmıştır aracımı sizler sayesinde bilgi paylaşımı donanım rehberliği ve samimi ve doğru bilgilendirmeleriniz sayesinde buralara getirdim herkese çok teşekkür ederim 👏iyili golf tutkusu var güzel günlerde buluşup görüşmek üzere sevgi ile kalın 

@Salihcan benim yapmak istediğim değişikliklerin aynısı fonksiyonel direksiyon tamm sis farı tmm gibi ama bütçeyi zorluyor doğrusu aracınız çok güzel olmuş Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Yapacak olduğum bazı değişimlerde sizden yardım almak isteyebilirim. Ama burası gerçekten çok samimi bi ortam herkes iyi niyetli herkese çok teşekkürler 

Geri
Üst Alt