Kurulama havlusu

Frkntna

Üye
İsim
Furkan
Herkese hayırlı akşamlar öncelikle.

Kullandığınız memnun kaldığınız kurulama bezlerinden tavsiye verir misiniz ? Bir de 440 gsm 1200 gsm gibi ibareler var bunlar nedir?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı akşamlar,
Söylediğiniz ibareler hakkında bir fikrim yok, ancak kullandığım kurulama havlusunu tavsiye edebilirim. Bundan başka havlu kullanmadim aslinda Golf alana kadar arabami kendim yıkamıyordum:D Golfümü yikamaciya vermeye kıyamıyorum.

Linkteki havlu emsallerine göre uygun fiyatlı, emiş gücü iyi sayılır, tüyleri yumuşak, f/p ürünü.

https://urun.n11.com/bez-ve-havlu/valet-pro-kurulama-bezi-gri-drying-cloth-grey-50x80cm-P238344107

Şu ana kadar 4 kere yikama yaptim, bu havlu hakkinda negatif yorumu olan varsa onlari da duymak isterim, gerekirse ben de değiştiririm.

Biraz daha fazla öderseniz, Meguiars ürünlerini kullanan arkadaslarim var oldukca memnunlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kuruluyor hocam. Kaputun üstüne koyup birkac saniye emmesini bekliyorum. Sonra yavaşça sürüklüyorum. Geçtiği yerleri gayet iyi kuruluyor.

Hayırlı akşamlar,
Söylediğiniz ibareler hakkında bir fikrim yok, ancak kullandığım kurulama havlusunu tavsiye edebilirim. Bundan başka havlu kullanmadim aslinda Golf alana kadar arabami kendim yıkamıyordum:D Golfümü yikamaciya vermeye kıyamıyorum.

Linkteki havlu emsallerine göre uygun fiyatlı, emiş gücü iyi sayılır, tüyleri yumuşak, f/p ürünü.

https://urun.n11.com/bez-ve-havlu/valet-pro-kurulama-bezi-gri-drying-cloth-grey-50x80cm-P238344107

Şu ana kadar 4 kere yikama yaptim, bu havlu hakkinda negatif yorumu olan varsa onlari da duymak isterim, gerekirse ben de değiştiririm.

Biraz daha fazla öderseniz, Meguiars ürünlerini kullanan arkadaslarim var oldukca memnunlar.

100TL mi?? Bir bez için fazla değil mi bu ücret

Tek seferde kurulama mevzusu biraz fantaziye kaçıyor, bir kez geçilen yüzeyi gerçekten kuruluyorsa o bez iyidir bence.

Aliexpress üzerinden buna benzer bir bez almıştım, beze bir şişe su dök hepsini emer ama aracı güzel kurulamıyor. Çok yüksek paralar da vermek istemediğim için bez işini akışına bıraktım. :)

Bulursan; 

klin korea,

wizard of gloss blue marlin,

liquit elements black hole

bunları gözün kapalı al, kullanınca çok şaşıracaksın bugüne kadar araba kurulamak işkenceymiş diyeceksin, abartmıyorum gerçekten öyle. Bezleri hiç sıkmadan arabayı komple kuruluyorsun. Videoları var izle youtube da. Biraz pahalılar ama değiyor ben ilkini kullanınca ikinciyi aldım. Araba yıkamak daha zevkli oldu hemde zamandan güçten ciddi tasarruf oldu. Fiyatları 150-200 tl arasında bulmak zor hepsi ithal ürün. Daha ucuz arıyorsan Spark kurulama havlu var üçlüsünü al 80 liraya. 

@Golftdi klini duydum ama bulamıcam sanırım şu an purestar dublex i araştırıyorum Türkiyede de var o nasıldır

100TL mi?? Bir bez için fazla değil mi bu ücret
hocam ben de öyle düşünüyordum ilk araştırmaya başladığımda.

Twisted pile olan tüm bezler aynı işi görür hocam purestar gönül rahatlığıyla tercih edilebilir yani

[mention=18329]Hsmpsn[/mention] emicilik konusunda nasıl tek seferde kuruluyor mu

Burda uygulama videosu varmış. Benim anlamadığım adam tüysüz yüzeyle kuruluyor. Ben tüylü yüzüyle kuruluyorum. O mu yanlış yapiyor ben mi

Geri
Üst Alt