GOLF 1.5 HİGHLİNE VS AUDİ A3 1.5 SPORT (HANGİSİNİ ALMALI)

sergentunc

Üye
İsim
Sergen
Arkadaşlar selamlar, bir arkadaşımıza araç bakıyoruz ve iki araç da karar kıldı 4bin km civarlarında bir Golf bulduk 1.5 Highline paket bir de 15bin km civarlarında A3 1.5 Sport paket bulduk ikisi de 2019 model ama golf 2020 çıkışlı diye geçiyor. Golf 223.500, A3 ise 225 bin civarlarında bırakıyorlar son olarak ve siz değerli forumdaki arkadaşlara da bir sorup fikir edinmek istedik arkadaşım adına. Audide ekstra olarak seramik kaplama, kaput koruma filmi ve uzatılmış garanti var ve ikisi de hatasız araba. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? (Golf Beyaz Renk, Audi bizim bu Golf'lerdeki İndiyum Grisi rengi)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim için arabanın kullanıcısı tarafindan yıpratilmamis olması önemli. Buna bakarak karar verirdim.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Audinin opsiyonlari önemli hocam koltuklari falan facia olan donanimlari var, acelesi yoksa biraz beklemesinde de fayda olabilir cunku iki aracinda kasasi degisti. Ama o zamanda fiyatlar ne olur kestirmek güc.

Arkadaşlar selamlar, bir arkadaşımıza araç bakıyoruz ve iki araç da karar kıldı 4bin km civarlarında bir Golf bulduk 1.5 Highline paket bir de 15bin km civarlarında A3 1.5 Sport paket bulduk ikisi de 2019 model ama golf 2020 çıkışlı diye geçiyor. Golf 223.500, A3 ise 225 bin civarlarında bırakıyorlar son olarak ve siz değerli forumdaki arkadaşlara da bir sorup fikir edinmek istedik arkadaşım adına. Audide ekstra olarak seramik kaplama, kaput koruma filmi ve uzatılmış garanti var ve ikisi de hatasız araba. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? (Golf Beyaz Renk, Audi bizim bu Golf'lerdeki İndiyum Grisi rengi)
Beyaz olmayanı tercih ederdim ben hocam. :)

Beyaz araç sahibi üyelerimizin affına sığınıyorum, araçlarınız çok güzel lakin "siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?" diye sorulduğu için tercihimi griden yana kullanıyorum. :)

Beyaz araç kullanıcısı olarak Gri rengin daha spor ve oturaklı durduğunu düşünüyorum. Bir gün inşaallah yüksek model gri araba alacağım

hocam, marka algısı olarak Audi ama donanım vs karşılaştırılarak alınması daha iyi olur gibi, ikisi de her anlamda üzmeyecek araçlar, ama ben olsam audi alırdım

@frknyldrm dur hocam buzdolabı beyazı Türklerin kırmızı çizgisidir :D  beyaz çizgi de olabilir :D :D  
Sırf bizde değil, dünya çapında en çok tercih edilen renk beyaz diye biliyorum hocam. :)

Lakin benim tercih edeceğim bir renk değil, sedefli beyaz olursa olabilir belki.

90lı yılların otomobillerini günümüzdekilerle kıyaslayınca daha renkliymiş diyorum ben. Tasarımlar da daha farklıydı.

Artık arabalar hep birbirine benzemeye başladı.

@frknyldrm bende bir beyaz kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim. Highline olarak gerçekten tahammül edemedim renk kısmına. Ama oynamalar yaptıkça güzelleşti. Dediğiniz gibi orxy beyaz olsa tadından yenmez ama, benim favorim race blue 😋

@sergentunc 1.4 tsi highline aracımı 1.6 tdi sport a3 ile dod bayisinde takas etmek üzereyken bayinin tavrı yüzünden vazgeçmiştim, sport donanımda olanları hız sabitleyici hariç oldukça tatminkar, fiyat farkını da göz önünde bulundurarak tercihimi a3 ten yana kullanırdım AYNI RENK OLSA DAHİ😂😂

Bnce Golf daha mantıklı ve ilerisi için daha çok prim yapacaktır. Sonuçta Çeyrek altın gibi mubarek :)  

Not beyaz araç bende sevmiyotum ama Highline ile siyah eklemelerle çok hoş olabiliyor.

@ZITIPAŞA Audi de tamamen dolu hocam spor koltuklar falan tek eksiği hız sabitleme. Onun dışında full. Ben de Golf var highline 1.5 aracım da yeni ama bugün audiye de bir bindik ben kendi adıma ne bileyim audiye binince marka algısından mıdır bilmem ama bir mutluluk sardı 😊

Geri
Üst Alt