Kaput folyosu yapışkanı ne ile çıkar?

İsim
alibey
selamın aleykum

arkadaslar kaputtan folyoyu soktum kaputta hep yapıskan kaldı bazı seylerı denedım cıkmadı benzın mazot gaz yagı vs denedım bı turlu cıkmadı tınerde surmek ıstemıyorum ne kullanmam gerek ? 

tesekkurler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tam nasıl çıkarıldığından emin değilim ama istanbul/ümraniyede çıkardığını söyleyen bir detailingçi vardı hatta kendisi ücretsiz araç içi dezenfekte işlemi yapıyordu halada yapıyor diye biliyorum arayın isterseniz hem aracınızı dezenfekte ettirin hemde fiyat alırsınız dediğim gibi dezenfekte işlemini yaptırmanız için herhangi bir işleme vs gerek duymuyor sayfanın fotoğrafını paylaştımA36DA1D0-680D-4CE1-9790-C85F775A74C0.png

Profesyonel bir yerde temizlettirmenizde fayda var hocam, kaputu daha fazla cizme riskini almamis olursunuz. Birde guzel bir cila yaptirirsiniz .

selamın aleykum

arkadaslar kaputtan folyoyu soktum kaputta hep yapıskan kaldı bazı seylerı denedım cıkmadı benzın mazot gaz yagı vs denedım bı turlu cıkmadı tınerde surmek ıstemıyorum ne kullanmam gerek ? 

tesekkurler
@karadereli34 başarılı ürün muayne öncesi 2senelik tavan kaplamasını söktürdüm altında sarım tırak bi yapışkan kaldı bununla çıkartıldı 

40B456D9-F528-4007-BA71-A9B1962D3F18.png

folyo cok eski ise cıkmaz selülozik tinerle çıkar bende aynı işlemi yaptım kaput boyası orjinaldir büyük ihtimal hiç bişey olmaz merak etmeyin.

@Kaya06 kaç yıl içinde sökmek lazım acaba 3. yılda benimki yavaştan söksem mi  ilerde sorun yaşamamak için

tiner?  :(

selülozik yada sentetik?

tineri deneyen oldu mu bilemem

ama

benzin tek kalemde zarar vermeden temizler..

ekstradan temizlik ürünü almanıza luzüm yok kanımca

Moderatör tarafında düzenlendi:

@karadereli34 dostum tecrübeyle sabit benzin 1litre benzinle tamamen Çözüyorsun güzelce azar azar beze döküp siliyorsun sonra yıkarsın Bi güzel aracı miss gidip 100 200 verme sağa sola 

Geri
Üst Alt