R Line Direksiyon Piano Black

Furkan96

Üye
İsim
Furkan
Üstadlar herkese iyi forumlar. Geçen hafta aracima R Line Direksiyon taktirdim. Yalniz gorsellerde goruldugu gibi metal olan taraflarini siyah Piano Black ile kaplamak istiyorum . Bu mümkün mü ? Yardimci olursaniz çok sevinirim.🙂

Screenshot_20200513-082918_WhatsApp.jpg

Screenshot_20200513-082913_WhatsApp.jpg

Evet görseldeki gibi tek parça olarak çıkabiliyor. Kaplama yaptırmak ya da boyatmak size kalmış.

330DCB2A-0ED7-46F0-93C3-E6BA8A5ABD0F.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam onun zaten siyah olarak hazırı vardı R olarak geçer. Yeni aldıysanız aldığınız yere rica edin ücretsiz değiştirsin eğer elinde R model var ise 

@Furkan96 Bulunabilir. Alp hocamın dediği gibi eğer sıfır aldıysanız aldığınız yere bir sorun. Aliexpress’te de satılıyor ama biraz maliyetli olabilir.

Üstadlar herkese iyi forumlar. Geçen hafta aracima R Line Direksiyon taktirdim. Yalniz gorsellerde goruldugu gibi metal olan taraflarini siyah Piano Black ile kaplamak istiyorum . Bu mümkün mü ? Yardimci olursaniz çok sevinirim.🙂

Ekli dosyayı görüntüle 32307

Ekli dosyayı görüntüle 32308

Hocam onun zaten siyah olarak hazırı vardı R olarak geçer. Yeni aldıysanız aldığınız yere rica edin ücretsiz değiştirsin eğer elinde R model var ise 
@Alpyaman hocamın dediği gibi yapmanız mantıklı olacaktır.

Sürekli el altında olan bir malzemede kaplama veya boya uygulamasının çok sağlıklı olmayacağını düşünüyorum, hele de zaten siyah olarak satılan bir parça iken boya/folyo ile uğraşılmaz.

Hocam herkes sormaktan bir hal oldu, ben de destek atayım görünmediyse.. 

Aldığınız yerle görüştünüz mü? 

Geri
Üst Alt