18” jant aranıyor !

gogo26

Yeni Üye
İsim
Gökhan
Metalik renk bu iki janttan birisi olabilir  

lastik dahil olabilir 

96D36BCA-C73B-4B45-816E-0D5913C66DDB.png

73771EE8-31DE-4E48-BB2B-5CBA207F6206.png

Üye Ol -> Temel Bilgileri Gir -> Üyelik Onayla -> Konu Aç -> X aranıyor Acil. 

Kimsiniz nereden yazıyorsunuz? Letgo değil ki burası arkadaşlık ortamı. Arkadaşlar arasında alışveriş yapıyor. Siz dükkan sanmışsınız

Satılık jant bölümünde 18" var hocam güzel duruyor fiyatta uygun.

Metalik renk bu iki janttan birisi olabilir  

lastik dahil olabilir 

Ekli dosyayı görüntüle 32300

Ekli dosyayı görüntüle 32301
Değerli Hocam öncelikle Merhaba;

Forum adabı gereği Önce kendinizden kısaca bahsedip almayı düşündüğünüz Jant  hakkında bilgi almak isteseymişsiniz daha uygun olurmuş. Forum sayfamız aile ortamında olup Ticari maksadı olmadığından sizlerde üyelerimizin mesajlarınızdan fark etmiş olacaksınız ki Bir Merhabayı eksik etmeyiniz lütfen. Ortak amaçlar doğrultusunda ve Forum kuralları içerisinde Herkese kapımız açıktır. Golf e dair ne varsa Golftutkusu Ailesi olarak Buradan gerekli çıkarımı yapmanızı umar Keyifli Forumlar dilerim.

@Ender haklısınız hocam böyle şeyleri atlamazdım normalde. Ben aslında yeni üye oldum bir denemek istedim internetten dolayı da pek forumun içeriğine bakamadım. O yüzden Hatamız varsa affola 

@Ender haklısınız hocam böyle şeyleri atlamazdım normalde. Ben aslında yeni üye oldum bir denemek istedim internetten dolayı da pek forumun içeriğine bakamadım. O yüzden Hatamız varsa affola 
Estağfurullah ne demek hepimiz insanız ve hata yapabiliyoruz. Önemli olan Bunu bilmek, keyifli Forumlar. (y)

Geri
Üst Alt