RCD 330 Kodlama Vs

mmttow42

Yeni Üye
İsim
Mehmet
Değerli arkadaşlar herkese iyi akşamlar.. 

Uzun bekleyiş sonunda Apple carplay destekli rcd330 aldım. Aracım Golf 7 2013 Comfortline bluetooth olmayan model. Teybin montaj vs işlerini yapabiliyorum. Direksiyon tuşlarını, mfa ekranda telefon bilgisini ve geri görüş kamerası için kodlamaya ihtiyaç var mı ? bunun kodları elinde olan var mı. 18.xx kablom var kodlamayı yapabiliyorum. Herkese teşekkürler.

@mmttow42 iyi akşamlar, forumda kodlamalar mevcut , arama yaparak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz, takıldığınız yerde bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

çok zor bir işlem değildi, ben kablom olmadığı için bilmiyorum fakat youtube da videoları da vardı @alp hocamın dediği gibi forumda konuları da mevcuttu, biraz aratırsanız bulabilirsiniz diye düşünüyorum

Hocam Video linki var mı acaba ben bulamadım 

@bunyamin81 Hocam Merhaba bugun satıcı beni aradı. ve bazen golf te bu cihazlar takınca çalışmıyor vagcomla kodlama istiyor direksiyon vs vs dedi bunun için kod var mı elimizde ? ve direksiyon kodları 

MFA'yı Türkçe'ye çevirme:

17 instrument - 10 adaptation - LANGUAGE '' ENGLISH'' olan yeri ''TURKISH'' yapmanız lazım.

MFA'ya telefon menüsünü ekleme:

17 instrument - 07 coding - long coding - byte10 da telephone menu aktif edilecek. 

Direksiyon tuşlarının çalışması için:

56 Radio - Long Coding -  Byte 3 - Bit 0 işaretlenecek.

Eyvallah Cihaz Geldi hepsini yaptım sadece geri görüş kodlamada, o kamera vs seçeceğim ekran gelmiyor 

Geri
Üst Alt