Golf 7.5 Comfortline

@kralmali Hocam hayırlı olsun.. Sürüş zevkiniz baya artacak.. Keyifli kazasız belasız sürüşler  (y) :masallah:

[mention=12366]kralmali[/mention] Hocam hayırlı olsun.. Sürüş zevkiniz baya artacak.. Keyifli kazasız belasız sürüşler 
Amin teşekkür ederim hocam dediğiniz gibi [emoji3526]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O direksiyonun önüne hayalet kadran yakışır hocam.
Bakınıyorum açıkçası uygun bileşen denk getirirsem ilk işim o [emoji3526]

Hayırlı uğurlu olsun.Hız sabitleyici büyük eksiklik,büyük rahatlık.İnsan alışınca zor oluyor.Benimde önceliklerim arasında bakalım hayırlısı...

@kralmali Hayırlı olsun güle güle kullanın, ancak hız sabitleyici için orijinal servis kodu gerektiği için servisten alınacak parçayla olabiliyordu, crack işlemi bir süredir yapılamıyordu, siz parçayı nerden temin ettiniz acaba? Çıkma parçalarla olabiliyor mu artık?

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=12366]kralmali[/mention] Hayırlı olsun güle güle kullanın, ancak hız sabitleyici için orijinal servis kodu gerektiği için servisten alınacak parçayla olabiliyordu, crack işlemi bir süredir yapılamıyordu, siz parçayı nerden temin ettiniz acaba? Çıkma parçalarla olabiliyor mu artık?
Sağolun Hocam crackleme yapıldı
Aracım comfortline tuş takımı ve çerçeve sürüş modu içinde High gateway aliexpresten aldım

• Beğen
Tepkiler: Tgg
Hayırlı uğurlu olsun.Hız sabitleyici büyük eksiklik,büyük rahatlık.İnsan alışınca zor oluyor.Benimde önceliklerim arasında bakalım hayırlısı...
Aynen hocam uzun yolda çok arıyordum iyi oldu

@kralmali Gardas devlet sırrımı kaça maloldu diye soruyor vatandaş çokmu zor söylemek

Güle güle kullan hocam . Bu crack işleri biraz sıkıntılı gibi geliyor bana . Ama alan ve yapan razıysa tekrar güle güle kullan demek kalıyor bize. Güzel günlerde. 

Güle güle kullan hocam . Bu crack işleri biraz sıkıntılı gibi geliyor bana . Ama alan ve yapan razıysa tekrar güle güle kullan demek kalıyor bize. Güzel günlerde. 
teşekkür ederim hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=12366]kralmali[/mention] direksiyon çok güzel kaplanmış kime yaptırdınız işçiliği
Kendim hocam [emoji23] aliexpressten aldım kendim 3 saatte diktim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt