Golf 7.5 Comfortline

@kralmali hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Kalem kalem fiyatlar nedir düşünenler için yardımı olur.
Teşekkür ederim hocam

bazı malzemeleri kendi götürdüğüm için fiyat vermem sağlıklı olmaz 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeni oyuncaklar hayirli olsun hocam

Hiz sabitleme bende dusunuyorum ama cok yuksek meblag cikartiyor servis. Ne kadara yapiyor bilgi verirseniz belki dusunuruz

Hiz sabitleme bende dusunuyorum ama cok yuksek meblag cikartiyor servis. Ne kadara yapiyor bilgi verirseniz belki dusunuruz
Hocam servise bi dünya para vermeye gerek yok crack  ile daha uyguna geliyor servis dışı yapan yerler orjinal lisansla yaptığımı söylüyor ama güvenemedim 

Uğur usta herşeyi açık açık söylüyor güven konusunda gözünüz kapalı bilgi alıp iş yaptırabilirsiniz

@kralmali anladım sadece sürüş modunun düğmeleri hariç lisans fiyatını kaça yaptı diyecektim ama biçok şeyi biarada yapmış. Güle güle kullanın.

@kralmali anladım sadece sürüş modunun düğmeleri hariç lisans fiyatını kaça yaptı diyecektim ama biçok şeyi biarada yapmış. Güle güle kullanın.
Aynen hocam teşekkür ederim  ama piyasa da yapan bir çok yerden bilgi almıştım çok daha uyguna tüm işlemler yaptırdım. 

farklı uzak illerden iseniz uzaktan ya da bulunduğunuz yerden tanıdığı varsa yine yardımcı olabileceğini düşünüyorum tabi mümkün ise 

resimler ekledi ayrıca yazılımda attırmıştım aracı tepkileri harika oldu :)  

Geri
Üst Alt