GOLF 7.5 19" PRETORİA JANT HAYIRLI OLSUN :))

@Savatage sebring replika 17"  2.450, değer mi hocam? 18e geçmek istemeyene, ki pretoria en az 19 diyor genel kanı 

B34D1643-75D9-4E65-BD7B-9A74FAF316EB.jpeg

@Savatage sebring replika 17"  2.450, değer mi hocam? 18e geçmek istemeyene, ki pretoria en az 19 diyor genel kanı 

Ekli dosyayı görüntüle 32182
replika olayı tamamen alıcının seçimi . Güvenlik şartları falan uzarr gider . tahtakale de satılan  xxxx  replika sebring ? kim üretti  nasıl üretti ? 

bence arıcıoğlundan , bi 17 sebring sipariş fiyatı alın . 

oranın fiyatına göre karar verilsin. 

18 de yay süspansiyon şart deniyor. 

bir de hangi jantlardan geçeceksiniz ? 

mesela 15 lyon kullanana  15,5 durban bile  görünüm olarak çağ atlatır , offff manyak oldu dedirmese bile ? 

@Savatage 16 dover var şuan. 
arıcıoğlunda 17'' Sebring yokmuş. Pretoria da ise 17'' gun metal var, silver yok.  

yukardaki resimdeki sebring jantstore dan. firma bilgim yok .alan kullanan arkadaşlar varsa yorum lütfen

@Raban7 Hocam 19” jant takınca yaylarda bir değişiklik yaptınız mı? @Ender hocamın konusunu tekrar inceledim bu konuda bir bilgi paylaşılmamış. 

@yunusaktas91 yok hocam yapmıcam daha jantları takmadım yarın takıcam eibach 35mm le nasıl durucak görücez. 

@Savatage 17 pretoria gördüm arıcıoğlunda. İrtibata geçilebilir isteyen arkadaş tarafından. 

@Seastar76

maalesef 17 pretoria da DÜDÜK bir  durum var . (zar zor takanı bulduk nette) 

Aynı durum sebring de bu kadar olmayacaktır kanımca ? 

https://forums.vwvortex.com/showthread.php?9310209-17-quot-Pretoria-style-rims-and-Michelin-Xi3-tires

Ekli dosyayı görüntüle 32184
vakit ayırdığınız için teşekkürler hocam, şu korona illetini bi atlatalım jant işine el atarız. aklımızda tuttuklarımız şimdilik Sebring ve Proteria

bu da 18 pretoria , az biraz kurtarmış bu . 

@Seastar76

sonuç (bana göre) 

19 pretoria  oem / orjinali sadece 19 da var

18 sebring in  ben bizzat  17 sini (gun metal) showrromda sıfır golf üzerinde gördüm . 

yani 19 pretoria nın 19 dan başkası yalan .

18 sebring 17 sebring  olduğuna göre  burdan anlayın yani ???  

hggg.png

Geri
Üst Alt