GOLF 7.5 19" PRETORİA JANT HAYIRLI OLSUN :))

@Raban7 hayırlı olsun :)  taktıktan sonraki halini de merakla bekliyorum güzel tercih olmuş :)  

Hayırlısı olsun yeni jantlar çiziksiz kullanmak nasip olsun

hayırlı olsun ..

araç rengi neydi ? gerçi yarınaraç  üzerinde görürüz gerçi ama 

birde 

mattgraphite / titanium grey / gun metal  sıralaması   koyudan açığa doğru bir sıralama değil mi ? 

@Savatage  teşekkür ederim hocam daha iyileri sizleein olsun. 

Araç rengi beyaz bu arada. 

Hocam öyle sanırım ama en koyusu mat olan. Ama gun metal le titanyum grinin arasında pek fark yok. Hatta murat bey gun metal daha koyu dedi. 

@Savatage  teşekkür ederim hocam daha iyileri sizleein olsun. 

Araç rengi beyaz bu arada. 

Hocam öyle sanırım ama en koyusu mat olan. Ama gun metal le titanyum grinin arasında pek fark yok. Hatta murat bey gun metal daha koyu dedi. 
Güncel fiyat ne kadar olmuş?

@Alpyaman hocam 3350 yazıyor ilanda ama, ender hocamın selamı, biraz da pazarlıklar 3100 TL ye indirebilirim. 

birgün olur da jurva dan sıkılırsam 19 pretoria düşünüyorum . Bu yüzden beyaz golf sahibi olarak merak ediyorum nasıl duracağını 

Jant dünyası ilk 2 resmi atmıştı. 

3.ü netten bulmuştum

14ADDBA2-80D5-4710-B27B-8F26AC9D3B4F.jpeg

2E6372D7-6ACC-4B21-9BB9-2AFDFFE881F6.jpeg

E5793E59-7009-4E64-ABD4-BA0C4BA5A768.jpeg

geçen gece sebring gun metal konusu geçmişti . 

orada şahsen fikrim  ilk 2 sırada  beyaz ve tornado golfe  gun metalin çok iyi gideceği yönündeydi 

bir tornado da benden gelsin .

ben jant işine girsem girmem gerçide  tungsten de klasik silver jant takardım  (sebring pretoria farketme)

bir gun metalli pretoria  tornado da benden gelsin .

fc8c3a4b49763a4910101e5b16c8d11d.jpg

@yunusaktas91 hocam bilmediğimden soruyorum 18 ve 19 jant neden tavsiye edilmiyor. Yani ima ettiğiniz sebebler nedir ki 

Geri
Üst Alt