ARAÇ CAM FİLMİ ÖNERİSİ

@frknyldrm bmw üzerine çalışan bir firma hocam internette kendileri hakkında çok iyi yorumlar yok emin olamadım. Videolari felan var Instagram'da çok güvenemedim bwmlerle drift atıyorlar yinede öneri için tşk ederim olmadi bi telefon eder konuşurum
Sergen hocam size gönderdiğim görüntü Lumar TR distribütör firmasının bayi bulucusundan Kayseri olarak resmi  tek yetkili bayisidir. Attıkça firma TR de öncelikle BMW olmak üzere tanınmış bir firmadır. Çok meyve veren ağaç taşlanır misali yorumlara fazla kanmayın yoksa hiçbir yerde sosyal aleme bakarak yön verirsek iş yapamayız. Yine söylüyorum lumar olarak Kayseri de resmî tek yetkili

ayrıca siz nasıl başka bir lumar bayisine sordunuz başka lumar bayi yok. Sanırım sorduğunuz firma ana bayi değil alt bayi gibi birşey 

@Alpyaman aynı siteden yetkili bayiyi buldum daha önce baktığımda farklı bir yer bulmuştum şimdi tekrar aradim çıkaramadım yanlış baktim sanırım. Mmpower ile görüşeceğim @frknyldrm internetten baktığım yorumlarda havali oldukları müşteri ile ilgilenmedikleri yönündeydi bir kaç drift videosundan sonra da iyice olumsuz bakmaya başlamıştım ama sizin tavsiyeleriniz üzerine görüşeceğim teşekkür ederim

@Alpyaman aynı siteden yetkili bayiyi buldum daha önce baktığımda farklı bir yer bulmuştum şimdi tekrar aradim çıkaramadım yanlış baktim sanırım. Mmpower ile görüşeceğim @frknyldrm internetten baktığım yorumlarda havali oldukları müşteri ile ilgilenmedikleri yönündeydi bir kaç drift videosundan sonra da iyice olumsuz bakmaya başlamıştım ama sizin tavsiyeleriniz üzerine görüşeceğim teşekkür ederim
Hocam yorumlar yanıltıcı olabiliyor, yorumu nasıl bir insanın yazdığını da bilemiyoruz. Belki de gün aşırı gidip sürekli bir şeyler sorup alışveriş yapmayan birisidir, bilemeyiz yani. Çeşit çeşit insan var. Tanıdığı olduğu için olumlu yorumlar yapan olabileceği gibi, kıskandığı için veya gıcık olduğu için olumsuz yorum yapanlar da olabilir. Milyon tane ihtimal var yani.

Golf 6 aracıma michelin crossclimate lastik almıştım zamanında, yorumlar güzeldi ama lastik rezalet bence. Yorumlar çok değişkenlik gösteriyor, nesnel şeyler üzerinden değerlendirme yaptıktan sonra imkan varsa bizzat gidip görüşmek daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum. Ha bu her şey çok iyi olacak anlamına gelmez, benimki de bir yorum neticede...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar Selamlar,

Konu başlığı açık olduğu için aynı başlık üzerinden ilerlemek istedim.

Ziebart'da cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. (Avcılar Şubesi) Forumda Ziebart'da cam filmi yaptırmış arkadaşlar varsa yorum rica edebilir miyim? Tşkler.

Fiyat olarak 900 TL

En ön cama yaptırmadığınız sürece sorun olacağını düşünmüyorum.

@ycetin Bu paralara kesinlikle Ziebart önermiyorum. Sonax, Ziebart bunlar butik işyerleri devreye girmeden önce nam salmış, malzeme kalitesi tartışılır yerler. Bence bu paralara LLumar ATR serisi öneririm. Ayrıca en ön cam'a da cam filmini KESİNLİKLE ÖNERİRİM. aracın içine güneşin girdiği ve içeriyi ısıttığı ışınların %70i en ön camdan giriyor. 1 Numara diye tabir edilen Llumar ATR 50 en ön cama, diğer tüm camlara ise ATR35 yeterli olacaktır. Daha koyu isterseniz ATR35-ATR20 yapabilirsiniz. 

@ycetin Hatta burada yapılmışı varmış.

@kara55 yanlara ve arkaya llumar atr20, ön cama atr35 yaptırdım. İndirimli 600 ya da 650 ye tamamlandı. muayenene girdiğimde problem olmadı hafif kusurlu olarak geçiyorsun. Güneşi çok güzel kesiyor. Cam açıkken güneş kolumu yakarken camı kapattığımda yakma da gidiyor. İlk yaptırdığımda gece park ederken karanlık gibi geliyordu zamanla alışıyorsun problem olmuyor. Fikir belirtmesi açısından fotoğrafta yüklüyorum. Not: Fotoğraflarda biraz koyu duruyor.

Ekli dosyayı görüntüle 32141Ekli dosyayı görüntüle 32140Ekli dosyayı görüntüle 32139

@Aliiii Hocam bilgilendirme için teşekkürler. ziebart'ı tercih etme nedenim kurumsal oluşu. Film konusunda da garanti vermeleri vs. ayrıca film işlemini diğeri nasıl yapıyor bilmiyorum ama ziebart herhangi bir parça vs. sökmeden gerçekleştirdiklerini iletttiler. Bahsetmiş olduğunuz marka film işlemini nerede ve nasıl yaptıralabilirim. Maliyeti ne olur peki? Tşkler.

@ycetin üstad bende yaptıracağım ikimiz aynı anda gidelim indirimli yaparlar belki bu forumda sem tunıng var onun işyerinin yanında araç film yeri varmış onlarla görüşebiliriz başka yaptıracak varsa birlikte fiyat alabiliriz llumar en iyisi oldugunu çok kişiden duydum yerleri şirinevler tarafında yanlış hatırlamıyorsam 

@ycetin üstad bende yaptıracağım ikimiz aynı anda gidelim indirimli yaparlar belki bu forumda sem tunıng var onun işyerinin yanında araç film yeri varmış onlarla görüşebiliriz başka yaptıracak varsa birlikte fiyat alabiliriz llumar en iyisi oldugunu çok kişiden duydum yerleri şirinevler tarafında yanlış hatırlamıyorsam 
Lumarın ş.evlerde bayisi yok bildiğim kadarıyla 

esenyurt haramdere ve maslak olarak bakın. Aynı konuda distribütör firmanın bilgilerini paylaşmıştım. Sitesinden uygulama merkezlerini bulabilirsiniz 

Arkadaşlar Selamlar,

Konu başlığı açık olduğu için aynı başlık üzerinden ilerlemek istedim.

Ziebart'da cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. (Avcılar Şubesi) Forumda Ziebart'da cam filmi yaptırmış arkadaşlar varsa yorum rica edebilir miyim? Tşkler.

Fiyat olarak 900 TL
@ycetin Tanzer Maslak (Llumar Bayii) 

@metinkar abi aradım Tanzer Maslak'ı. Hatta senide tanıyorlar selam söylediler :p  Ön cam için düşünmüyorum o yüzden ön cam hariç fiyat nakit 800 TL aldım. arka cam ve kelebek camlar hariç döşeme sökmeden camları çıkarıp filmi öyle çekiyorlarmış. İnstagram sayfalarınada baktım baya kaliteli bir mekana benziyor. Şuan için ilk tercih burası olabilir. Tşkler.

@metinkar abi aradım Tanzer Maslak'ı. Hatta senide tanıyorlar selam söylediler :p  Ön cam için düşünmüyorum o yüzden ön cam hariç fiyat nakit 800 TL aldım. arka cam ve kelebek camlar hariç döşeme sökmeden camları çıkarıp filmi öyle çekiyorlarmış. İnstagram sayfalarınada baktım baya kaliteli bir mekana benziyor. Şuan için ilk tercih burası olabilir. Tşkler.
@ycetin benim tanımayan varmı ki:) tanzer iyidir severim kendisini işciliği malzemesi tartışılmaz fiyatlarıda tartışılmaz:) zaten instagram baktı isen gelen araçları görmüşsündür bizimki kuş serisi pardon golf serisi:) 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt