ARAÇ CAM FİLMİ ÖNERİSİ

kara55

Üye
İsim
ilyas
Merhaba arkadaşlar ; 

Araç cam filmi için marka önerisi alabilir miyim taktırdığınızda ne gibi fayda sağlıyor ?

Ücretleri hakkında bilgisi olan var mı ? 

Muayene geçiş sırasında sorun olur mu ?

Bir de ön cam filmide yaptırmak istiyorum uzun yol yapmayı seven biriyim kollarımın plajda güneşlenmiş gibi yandığını iyi bilirim :)

Yönlendirebileceğiniz uygulamasını güzel yapan ve kaliteli ürün anlayışında olan firma var mı ?

Çevremden Autoclub önerenler oldu ama film markası bilmediğim ve hangisi iyi olur anlayamacağım için siz değerli üstadlara sormak istedim.

Malum bunun bile replikası var 89 tl ye takan yerler var :)   o yerlere düşmek istemezük

Herkese İyi Forumlar Sağlıklı Günler..

Merhaba arkadaşlar ; 

Araç cam filmi için marka önerisi alabilir miyim taktırdığınızda ne gibi fayda sağlıyor ?

Ücretleri hakkında bilgisi olan var mı ? 

Muayene geçiş sırasında sorun olur mu ?

Bir de ön cam filmide yaptırmak istiyorum uzun yol yapmayı seven biriyim kollarımın plajda güneşlenmiş gibi yandığını iyi bilirim :)

Yönlendirebileceğiniz uygulamasını güzel yapan ve kaliteli ürün anlayışında olan firma var mı ?

Çevremden Autoclub önerenler oldu ama film markası bilmediğim ve hangisi iyi olur anlayamacağım için siz değerli üstadlara sormak istedim.

Malum bunun bile replikası var 89 tl ye takan yerler var :)   o yerlere düşmek istemezük

Herkese İyi Forumlar Sağlıklı Günler..
Merhaba hocam, forumda cam filmi ile alakalı konular var onlara göz atmanızı tavsiye ederim.

Malumunuz üzere hem görsellik, hem mahremiyet, hem de sıcaklık kontrolü için tercih ediliyor.

Fiyatlar markaya göre çok değişkenlik gösterir lakin 90-100 liraya bu işin işçiliği dahi yapılmaz, onları seçenekler arasına hiç sokmayın bile.

Muayenede hafif kusur yazılır, geçersiniz.

Ön cama önceki aracıma Llumar Air80 yaptırmış ve sıcaklık kontrolü açısından faydasını görmüştüm. Benim gibi ön camda karartma istemiyorsanız düşünebilirsiniz lakin fiyatı tuzludur biraz. Sırf ön camı 600 liranın altına yapan yoktur herhalde şu an.

Şimdiki aracımda Llumar kullanıyorum, ön cama henüz bir şey yaptırmadım. Llumardan memnunum.

Göztepe tarafında işçiliğini beğendiğim birisi var, Llumar uyguluyor.

Bir de forum sponsorumuz @EMR-Garage ile görüşüp fiyat alabilirsiniz.

@frknyldrm ilginize teşekkür ederim numaralandırma olarak ne şekilde yaptırdınız

Önlere Atr15, arkalara Atr05 yaptırdım. Çok koyu sevmiyorsanız komple Atr20, hafif karartma istiyorsanız Atr35 öneririm.
Ne kadar koyu o kadar az güneş araba evin önünde bütün güneşi alıyor zaten bari içini koruyalım atr05 koyu oluyor yani 

Merhaba hocam, forumda cam filmi ile alakalı konular var onlara göz atmanızı tavsiye ederim.

Malumunuz üzere hem görsellik, hem mahremiyet, hem de sıcaklık kontrolü için tercih ediliyor.

Fiyatlar markaya göre çok değişkenlik gösterir lakin 90-100 liraya bu işin işçiliği dahi yapılmaz, onları seçenekler arasına hiç sokmayın bile.

Muayenede hafif kusur yazılır, geçersiniz.

Ön cama önceki aracıma Llumar Air80 yaptırmış ve sıcaklık kontrolü açısından faydasını görmüştüm. Benim gibi ön camda karartma istemiyorsanız düşünebilirsiniz lakin fiyatı tuzludur biraz. Sırf ön camı 600 liranın altına yapan yoktur herhalde şu an.

Şimdiki aracımda Llumar kullanıyorum, ön cama henüz bir şey yaptırmadım. Llumardan memnunum.

Göztepe tarafında işçiliğini beğendiğim birisi var, Llumar uyguluyor.

Bir de forum sponsorumuz @EMR-Garage ile görüşüp fiyat alabilirsiniz.
Hocam, İstanbul Göztepe'de mi.Eğer öyleyse firma ismi nedir acaba ?

Ne kadar koyu o kadar az güneş araba evin önünde bütün güneşi alıyor zaten bari içini koruyalım atr05 koyu oluyor yani 
Ön yan camlara Atr15'ten daha koyusunu önermem, oralara yapılacak en koyu film 15tir bence. Karanlık yerlerde görüş zayıflıyor baya çünkü.

Hocam, İstanbul Göztepe'de mi.Eğer öyleyse firma ismi nedir acaba ?
Özelden yazıyorum hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@kara55 yanlara ve arkaya llumar atr20, ön cama atr35 yaptırdım. İndirimli 600 ya da 650 ye tamamlandı. muayenene girdiğimde problem olmadı hafif kusurlu olarak geçiyorsun. Güneşi çok güzel kesiyor. Cam açıkken güneş kolumu yakarken camı kapattığımda yakma da gidiyor. İlk yaptırdığımda gece park ederken karanlık gibi geliyordu zamanla alışıyorsun problem olmuyor. Fikir belirtmesi açısından fotoğrafta yüklüyorum. Not: Fotoğraflarda biraz koyu duruyor.

2.jpg1.jpg3.jpg

Daha önce cam filmi ile ilgili konu açmıştım. Arkadaşların tavsiyeleri üzerine atr15e karar verdim ancak Kayseri'deki llumar bayinde atr15 kalmamış yakın zamanda da getiremeyeceğini belirtti. Bende başka yerlere bakmaya başladım. Ancak llumar bayisi olmayıp llumar uygulanan yerlere gitmek ne kadar sağlıklı olur emin değilim. Filmin gerçekten llumar olduğunu nasıl anlayabiliriz? Kayseri'de bildiğiniz temiz iş yapan llumar uygulanan bir yer varmıdır?

Daha önce cam filmi ile ilgili konu açmıştım. Arkadaşların tavsiyeleri üzerine atr15e karar verdim ancak Kayseri'deki llumar bayinde atr15 kalmamış yakın zamanda da getiremeyeceğini belirtti. Bende başka yerlere bakmaya başladım. Ancak llumar bayisi olmayıp llumar uygulanan yerlere gitmek ne kadar sağlıklı olur emin değilim. Filmin gerçekten llumar olduğunu nasıl anlayabiliriz? Kayseri'de bildiğiniz temiz iş yapan llumar uygulanan bir yer varmıdır?

D876E9C3-917B-4613-8076-7342604B28C9.jpeg

Kayseri'de iseniz, en sağlıklısı @Alpyaman hocamın paylaştığı üzere mmpowergarage'da yaptırmanız. Yanlış iş yapacaklarını zannetmiyorum.

Görselde göründüğü gibi rulo ve kutunun üzerindeki LOT numarasını kontrol edebilirsiniz, bir de bildiğim kadarıyla cam filminin üzerindeki koruyucu filmin üzerinde de Llumar yazıları var. 

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@frknyldrm bmw üzerine çalışan bir firma hocam internette kendileri hakkında çok iyi yorumlar yok emin olamadım. Videolari felan var Instagram'da çok güvenemedim bwmlerle drift atıyorlar yinede öneri için tşk ederim olmadi bi telefon eder konuşurum

@frknyldrm bmw üzerine çalışan bir firma hocam internette kendileri hakkında çok iyi yorumlar yok emin olamadım. Videolari felan var Instagram'da çok güvenemedim bwmlerle drift atıyorlar yinede öneri için tşk ederim olmadi bi telefon eder konuşurum
Hocam drift yapan adama güvenilmez veya drift yapmayana güvenilir diye bir şey yok ki. :)  Adamlar seviyorlar m makinaları, hakkını da veriyorlar.

Mmpower profesyonel işler yapan bir firma, Llumar da onlara Kayseri ana bayiliğini veriyorsa bir bildiği vardır diye düşünüyorum. Sadece Llumar değil bu arada, onlarca markanın bayiliğini almışlar.

Kayseride olsam mmpower'dan başka yere gitmezdim. Orada yaptıramayacağım bir işim dahi olsa, onlardan tavsiye alırdım.

Burada bir fuarda Mustafa İlhan abi ile tanışmıştım, kimilerinin havasından geçilmezken o isteğimi geri çevirmeyip normalde açmadığı aşağıdaki E30 M3'ünü bana açmıştı. Bir gün bir bmw alırsam yanına gideceğim adam odur. Ben bir alışverişte karşı tarafın hal ve hareketlerine çok önem veriyorum.

Bence gidip yüz yüze görüşün, en sağlıklı iletişim yolu bu.

20171025141403_45.jpg

Geri
Üst Alt