Akü değiştirme

koserim

Üye
İsim
kaan
İyi akşamlar golftutkunları

aracım 2016 model bugun sabah araca bindigimde akü 12 vl altında lütfen durdurun dedi sanırım akü bitti agm akü var üstünde 

sizlere sorum arac servis bakımlı illa aküyü serviste mi değiştirmeliyim yoksa kendim değiştirsem iyi niyet garantim bitermi

İyi akşamlar golftutkunları

aracım 2016 model bugun sabah araca bindigimde akü 12 vl altında lütfen durdurun dedi sanırım akü bitti agm akü var üstünde 

sizlere sorum arac servis bakımlı illa aküyü serviste mi değiştirmeliyim yoksa kendim değiştirsem iyi niyet garantim bitermi
Akü ile iyi niyetin bir alakası olmaz.,

iyi niyet bakımları serviste yaptırmanız ile alakalıdır., 

Serviste AGM akü (indirimi hesaba katarsak) yaklaşık 1150 lira civarı https://binekarac.vw.com.tr/tr/kampanyalar/Zubizu-Servis-Kampanyasi.html 

Dışarda Varta AGM akü 950-1000 lira

Upvote 0
@forzaGilles teşekkürler ancak aracı yerinden oynatamam akü şarj olmadıgı için direksiyonda sertleşmiş durumda yani yürütmeden yol yardımla götürmeliyim 

Upvote 0
@forzaGilles teşekkürler ancak aracı yerinden oynatamam akü şarj olmadıgı için direksiyonda sertleşmiş durumda yani yürütmeden yol yardımla götürmeliyim 
Araç servis bakımlıysa zaten yol yardım ücretsiz gelir., takviyeyi yapar servise kadar gitmenize yardımcı olur..

Upvote 0
Yetkili servis bakimliysa ucretsiz yol yardim var

gelip calistirirlar servise gidersiniz

Upvote 0
Serviste 2 çeşit akü var, ekonomi dedikleri 800tl civarında. Ondan alın ve geçin :)  

Upvote 0

Geri
Üst Alt