360 derece 4 bölge çevresel kamera uygulamamız - Emr Garage Ankara

EMR-Garage

Üye
İsim
Mustafa
Arkadaşlar merhaba. Emr Garage olarak 4 bölge çevresel kamera uygulamaları yapmaktayız. Aracın arka, ön ve yan aynalarına montajı yapılan geniş açı kameralar sayesinde modülümüz bunu yazılımsal olarak birleştirir ve aracın üstten görünümünü ve çevresini araç ekranına yansıtır. Üstelik kayıt özelliği sayesinde usb belleğe kamera görüntülerini kaydedebilirsiniz.

360 derece kamera konusunda soru ve görüşlerinizi bu konu altında bizimle paylaşabilirsiniz.

Uygulamamız montaj dahil 2400 TL 4 taksittir.

Bilgi ve sipariş için:

Emr Garage Ankara

Telefon: 0553 668 9292

https://www.emrgarage.com.tr

Moderatör tarafında düzenlendi:
Orjinal ekranı desteklemese de Android cihaz kullananlar için çok güzel bir özellik. :)  Elinize sağlık hocam.

Elinize sağlık , güzel görünüyor.

Bol satışlar olsun

Sanırım arka kamera için tamponda vidalama yapışmış. Aynalar ve ön kamera orijinal duruyor. Elinize sağlık.

Elinize sağlık Güzel işlem olmuş.
Düşünen arkadaşlarımız içinde bilgilendirme harika. Teşekkürler EMR garage

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evet, gerçekten güzel bir uygulama olmuş, gayette kullanışlı (özellikle off-road kullanıcıları için)

af buyurun iki tanıtımda da o kadar çok "arkadaşlar" demişsiniz ki

videoya pek odaklanamadım..  :)

elinize sağlık..

@EMR-Garage samimi arkadaşlar bizzat şahit oldum şeffaf kaput ve kapı kenar filmi çektirirken. 2 yıl önceye göre büyük ilerleme kaydetmişler, tebrik ediyorum. 360 kameradan sonra VW araçlar için KÖR NOKTA uygulamanızı heyecanla bekliyorum. Birçok araçta geri görüş dahi olmadığından ikisini bir arada yaptırmak isteyen hayli forum üyesi olacaktır diye düşünüyorum.

On 10.05.2020 at 12:28 AM, EMR-Garage yazdı:

Arkadaşlar merhaba. Emr Garage olarak 4 bölge çevresel kamera uygulamaları yapmaktayız. Aracın arka, ön ve yan aynalarına montajı yapılan geniş açı kameralar sayesinde modülümüz bunu yazılımsal olarak birleştirir ve aracın üstten görünümünü ve çevresini araç ekranına yansıtır. Üstelik kayıt özelliği sayesinde usb belleğe kamera görüntülerini kaydedebilirsiniz.

360 derece kamera konusunda soru ve görüşlerinizi bu konu altında bizimle paylaşabilirsiniz.

Uygulamamız montaj dahil 2400 TL 4 taksittir.

Bilgi ve sipariş için:

Emr Garage Ankara

Telefon: 0553 668 9292

https://www.emrgarage.com.tr

@EMR-Garage  hocam Golf 2015 modele orjinal Golf ekranı takarak aynı kamera özellikerini kullanabilir miyiz? sensötlerle beraber? androidsiz.

Geri
Üst Alt