Golf 7 cam tavanın önündeki yanıklar ve lekeler

Omer58

Katılımcı Üye

İsim
Ömer
Arkadaşlar golf 7 cam tavanının tam üstünde yanık gibi duran lekeler var nasıl temizlerim

Lekeler sadece burda var başka yerde yok

IMG_20200505_190524.jpg

IMG_20200505_190540.jpg

IMG_20200505_190545.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun hocam, lekeler içerden mi dışardan mı?  Sanki birşeyler silinmiş, fakat yinede iz bırakmış gibi bir durum var sanırım. 

Ayni sorun bende de var cam tavanin siyah kaplamasi mi diyim sanki atmis gibi. Ben komple piano black gibi ayni tonda kaplama yaptirmayi dusundum . Usta bana bunlar oyle gecmez dedi bende vazgectim. Ama bence gecer :)  bilginize

Sanki pasta yapılırken aşırı ısıtıp, verniği kadırılmış gibi :(  

@Recep Gül dışardan gibi duruyor sağolun

@oguzkaanvolkan banada geçer gibi gdliyor ki inşaallah geçer 😄 geçmezse mecbur öyle yapmayı düşünüyorum

@mehmetmert hiç bilmiyorum ben aldığımda vardı bi çözümü var mı hocam ?

@Omer58 Hocam benzer durum bende de mevcut fakat sizinki baya fazla. O parça plastik olduğu için tekrar boyanabilir ya da alternatif olarak piano black kaplama yapılabilir diye düşünüyorum. 

Cam tavanlı golf7 lerde olan kronik sorun. Benim golftede var. Dökülen yerler siyah boya üzerine vernik gibi bir şey. Zamanla güneşten veya çevresel etkenlerden oluşuyor.

1. Bakalit cerceveyi profesyonel is yapan bir yerde ince zımpara ile komple zimparalayip yeniden boyatmak.
veya benim gibi seffaf ppf kaput koruma filmi ile kapatırsanız bir nebze kayboluyor o lekeler. Ben forumda konusu olan emr garage firmasına kaplattim gecen sene, fakat hava kabarcıklar kaldı. Gittim ayni yere söyledim. Yeniden yaptılar hava kalan bölümü, yine hava kabarcigi oluştu zamanla. Sonra dedim kendi kendime sizin yapacağınız işin, söküp attım.

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ft19 Kötü olmuş hocam geçmiş olsun bi kronik sorununu daha öğrendim hadi bakalım

@gokomer  tekrar boyatmaktansa böyle kalsın napalım

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=514]ft19[/mention] Kötü olmuş hocam geçmiş olsun bi kronik sorunumu daha öğrendin hadi bakalım

[mention=4456]gokomer[/mention]  tekrar boyatmaktansa böyle kalsın napalım
Servisede sordum. Kronik olduğunu ve garantiye girmediğini söyledi.
Profesyonel anlamda çok ince çalışan bir boya ustasına boyatmak veya yine iyi bir yerde ppf kapatmaktan başka çaresi yok. Her şey iscilikte bitiyor.

Servisede sordum. Kronik olduğunu ve garantiye girmediğini söyledi.
Profesyonel anlamda çok ince çalışan bir boya ustasına boyatmak veya yine iyi bir yerde ppf kapatmaktan başka çaresi yok. Her şey iscilikte bitiyor.

Kronik bir sorun nasıl oluyorda garantiye girmiyor?? 

Güneş rengini almış gibi görünüyor ne kadar sağlıklı olur bilemem ama piano black şekilde kaplatılabilir.

tırnağınla kontrol et hocam banada boya yanmış gibi görünüyor. ben olsam daha da ilerlemeden zımparalatıp boya yaptırırım. Burası öyle boyandı diye başına iş açacak bir yer değil yeterki mantıklı bir boyacı baksın. ankarada olsan dby detailing berkay yada irfan oto tertemiz yapardı..

Geri
Üst Alt