Golf 7’den A3 Sedan’a Geçiş

@omurkadir aynen hocam. 17 olmalı konforun düşmesini istemiyorum. Lakin orjinal olarak epey bi çeşit jant var. Tavsiye alınır. (y)

Hayırlı Olsun.Kazasız Belasız İnşallah.

Firma çalışanı olduğunuz için uyguna aldınız sanırım. Fiyat bana ortalama 20 k uygun geldi.Hayırlı olsun.

@ogzdrk evet hocam firma çalışanı olmamın avantajı var. Ama bu avantaj indirim vs. gibi bişey değil. Sadece ihale sonrası fiyat üzerinden personelin iki yılda bir kere satın alma hakkı var. İki yılda bir bu şekilde araç değiştirmeyi tercih ediyorum.

Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Hayırlı olsun.Sağlıklı günlerde kullanın

Aynı aracı uzun yolda kullanmıştım.İlk izlenimlerinize katılıyorum özellikle süspansiyon konforu ve yalıtım , tek aradığım hız sabitlemeydi direksiyonuda biraz garip gelmişti.Ama uzun saatler kullanmama rağmen araç beni yormamıştı jantlar 16 inçti onunda etkisi vardı tabi

Firma çalışanı olduğunuz için uyguna aldınız sanırım. Fiyat bana ortalama 20 k uygun geldi.Hayırlı olsun.
Coronalı bitik piyasada yarın müşteri çıkacak helal ederi 172-173 civarı ..

164 e o nedenle güzel olmuş

8 bin lira iyi bir miktar cepte kalan para anlamında

20k bindirirsek 184 e ulaşırki , uçuk olur ...alan satan olmaz

@DmrOzr evet hocam hız sabitleme yok. Genelde uzun yolda kullanıyoruz. Sanırım sonrada takılabiliyor. Direksiyon ilk etapta banada garip geldi ama yenilikleri severim.

2690BA92-2CBF-4D43-A35B-3F39F4698FDC.jpeg

@ycetin koskoca audi iç mekana bakınca  sanki 2000 li yıllar da kalmış...

Fakat dışı çok güzel...

E bizde içinde vakit geçiriyoruz sürekli yikayamicagima göre:)

İllede golf die gidiyoruz...

Maşallah çok güzel duruyor ama herşey gonluzce olsun guzel günlerde kullanmak nasip olsun

hayırlı olsun hocam...

@Savatage hocam tabi ki sarı site ve diğer ilan sitelerindeki fiyatlara aldanmamak gerekiyor. Serbest piyasa dedikçe cıvkı çıkmış durumda. Ben standart bir biniciyim. Almadan önce sadece ufak bir piyasa araştırması yaptım o kadar.

@Mmt0634 hocam ilk edapta banada eski geldi. Ama gözü alışıyor insanın. Direksiyondayken daha çok torpido altında kalıyorsunuz. Basıklıktan bahsediyorum. Buda o görüntüyü değişik kılıyor.

@ycetin arkadaşımda sport line makyajlı kasa var gerçekten dediğiniz gibi onun aracı biraz daha yerde sport paket olduğundan dolayı , gerçekten torpido altı kalıyorsunuz ama hoş geliyor :D

Geri
Üst Alt