Golf 7’den A3 Sedan’a Geçiş

@altinoluksd yok hocam hedef değil Leaseplan aracı. Pişmanlık konusunu yaşayım görücez bakalım.

çok güzel görünüyor gerçekten hayırlı olsun güzel günlerde kullanın  :masallah:  

Hayırlı uğurlu olsun Yasin hocam çok güzel bir tercih olmuş Ailenle güzel anılar biriktirmen temennisiyle, tekerine taş değmesin inşallah...

hayırlı olsun kardeşim güzel  araç Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

@Savatage koltuklar tamda bahsettiğiniz gibi kalite olarak tek geçerim. Hatta desing paketteki koltuklardan bile güzel ve kaliteli golf’deki koltuklar.

Her araçta olduğu gibi +\- mutlaka olacaktır.

@yalin hocam teşekkür ederim. Daha iyileri sizlerin olsun inş.

@tuncer_2632 hocam teşekkür ederim. Golf’ün stoplarına her baktığımda sen geliyorsun aklıma.  :D

Hayırlısı olsun. Güzel sağlıklı günlerde kullanın 👍🏻

Güle güle kullanın, 

değişiklikler için tavsiyede bulunayım. -Egzoz ucu yoksa servisteki egzoz uçlarının aynıları AliExpress’de var hatta s-line logolu vs bolca var. 
-kapı içleri golf’ü aratmasın diye şu konfor setlerinden öneririm, ben geçtim geçeli çok rahatım. 

-Şu alt ızgaraya (sis kapağı diye geçer) sportline ızgaraları öneririm. Sportback için olanın bende kodu var ama sedan için araştırmak lazım. 
-kapı ayak ışıklarına logolu aydınlatmalardan öneririm yine AliExpress’de fiyatlar epey uygun. 

@Kaaan95.ky hocam teşekkür ederim. Hem iyi dilekleriniz hemde tavsiyeleriniz için. Söyledikleriniz arasında egzoz ucu benimde dikkatimi çekti. Lakin ben işe 16 jantları 17 yaparak başlamak istiyorum. Mevcut ve geçmek istediğim jantların fotolarını ekliyorum. (y)  Konu tavsiyeye açıktır.  B)

C3F4CC46-BB7C-4827-BAFB-64D66E18497F.jpeg

0A766A15-416C-4B4C-8DAD-627C06A55A27.png

Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. Evet 16 çok küçük ve basit duruyor mümkünse orjinal 17 veya 18 yakışır  (y)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt