Golf 7’den A3 Sedan’a Geçiş

ycetin

Katılımcı Üye

İsim
Yasin Çetin
Herkese Selamlar Dostlar,

Golf 7 aracımı henüz daha satamasamda A3 sedan’a geçmiş bulunmaktayız. Hatta arka planda görünende golfümüz. Gözlerinin önünde onu aldatıyor gibiyiz. Tabi araca bizim hatun el koyduğu için koltukta bayan var  :sofor:

Yeni aracımız 2016 model A3 Sedan Dynamic paket olup dizel otomatik tercih ettik. Aracımızı 70k km’de olup çalışmış olduğum filo şirketinden satın aldım. Herhangi bir değişen veya boyası yok. Bize maliyeti 164k oldu.

Bizim hatundan kalan zamanda kısa bir tur atma imkanım oldu. İlk izlenimlerim aşağıdaki gibidir;

- Malzeme Kalitesi

- Dizel sessizliği ve vites geçişleri

- Süspansiyon daha sessiz çalışıyor ve daha yumuşak.

- iç dizaynı sade ve gösterişsiz ancak bana sportif geldi.

- Gaz pedalı tepkileri golf’e göre daha iyi.

Şimdilik izlenimlerim bu yönde. Herkese iyi forumlar.

6E281320-9542-4F5D-9A45-286E452655D3.jpeg

99CC8B63-C9B6-4E75-B255-027BEC50ADD5.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı olsun güle güle kullan. bende de 2018 sportback düz vites dizel A3 var. içi biraz dar ama alışıyorum yavaş yavaş.

Ooo biri daha baklava.xls excel dosyasina girdi

Masallah hayirli olsun hocam

84b0a04a234abd97bef4f43207720e97.jpg

Herkese Selamlar Dostlar,

Golf 7 aracımı henüz daha satamasamda A3 sedan’a geçmiş bulunmaktayız. Hatta arka planda görünende golfümüz. Gözlerinin önünde onu aldatıyor gibiyiz. Tabi araca bizim hatun el koyduğu için koltukta bayan var  :sofor:

Yeni aracımız 2016 model A3 Sedan Dynamic paket olup dizel otomatik tercih ettik. Aracımızı 70k km’de olup çalışmış olduğum filo şirketinden satın aldım. Herhangi bir değişen veya boyası yok. Bize maliyeti 164k oldu.

Bizim hatundan kalan zamanda kısa bir tur atma imkanım oldu. İlk izlenimlerim aşağıdaki gibidir;

- Malzeme Kalitesi

- Dizel sessizliği ve vites geçişleri

- Süspansiyon daha sessiz çalışıyor ve daha yumuşak.

- iç dizaynı sade ve gösterişsiz ancak bana sportif geldi.

- Gaz pedalı tepkileri golf’e göre daha iyi.

Şimdilik izlenimlerim bu yönde. Herkese iyi forumlar.

Ekli dosyayı görüntüle 32043

Ekli dosyayı görüntüle 32044
Hayırlı olsun hocam, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

APP plaka ve sade şık bir plakalık ile kiralık araba görünümünden kurtulacaktır diye düşünüyorum.  (y)

@vsoner  hocam haklısınız. İçi biraz dar ve golf e göre biraz basık. Gülü seven dikenine katlanacak sanırım. :D

@frknyldrm hocam teşekkür ederim. Benimde ilk aklıma gelen değişikliklerden birisi. Ancak aklımdaki ilk değişiklik 16inc janttan 17inc sport jantta geçmek.

@zulalyol abicim teşekkür ederim. Seninle bir park sensörü operasyonumuz vardı golf için ama kısmet değilmiş.  :)

@agacmalzeme hocam güzel dilekleriniz için teşekkürler. Hepimiz için inş.

@ycetin hayırlı olsun hedef filonun arabası temiz bakımlı arabaları var umarım golfden sonra pişmanlık yaşamazsınız :)

Geri
Üst Alt