Golf 7 Detaylı Yalıtım. Bagaj/Kapılar/Kaput

@tcu_halil o araç olmayabilir o zaman. baya dolu bir araçti, bixenonları görünce aynı renk de olunca o araç heralde dedim :)  maşallah renk şahane,bixenon da var şanslısınız :) kozmetik mk5 kasa kronik sorunu :(  önceden bizde de kırmızı mk5 vardı, toparladım derken satıldı artık araç :)  Teşekkür ediyorum daha daha güzelleri de olsun inşallah sizlerin de :) kazasız belasız keyifli sürüşler :)  

@mustafacagri sağolun hocam bende bu kadar dolu olduğunu tam bilmeden aldım diyebilirim xenon büyük disk yağmur far sensör vs uzun süreli kullanıcam nasipse 4 5 yıl işimi görecek gibi aklımdan kalbimden geçen oldu diyelim kazasız belasız hepimize inşaallah sağolun 🙂 

Bende bugun arka koltuk alti icin yalitim yaptim.n11 den dbmat ve ve yine ayni saticidandb floor yalitim sungeri alarak basladim db matin icinden 5 adet cikiyor ve sert bi yapisi var titresim onleyici tavsiye ederim biraz ugrastiriyor ama bituselfden daha tik ve kaliteli bi yapisi var arka koltuk altinda da golf 7 nin hic bi yalitim olmamasida ilginc aslinda simdi artan malzemelerle bagaj halisi altini kaplayacagim yalitima katkisi vardir diye dusunuyorum

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

f25949b314e4302266e9b546cd1c5c3a.jpg
1cc27029a298799849bd005d3f4602d3.jpg

8a5a84b0d67c3238e92d223b9a3f50f0.jpg

@mustik hocam Elinize sağlık

koku durumu nasıl Bitüself bana Biraz kokulu geldi gibi sanki 

[mention=3715]mustik[/mention] hocam Elinize sağlık
 koku durumu nasıl Bitüself bana Biraz kokulu geldi gibi sanki 
Bunda hic koku yok cok kaliteli bi malzeme gercekten tavisye olunur ve bituselfdende kalin tok malzeme

@mustik bende araç içi zemin bagaj koltuk altı vs için adaself düşünüyordum ama bundan değerlendireyim o zaman sağolun 😌

Bende koltuk altina ve bagaj kaplama altina bu malzemeden uyguladım gerçekten süngerimsi dokusu ile elastik özelliğe sahip tek sikinti bu camlar keske çift kat olsaydim ruzgarda almazdık :)  

Bende koltuk altina ve bagaj kaplama altina bu malzemeden uyguladım gerçekten süngerimsi dokusu ile elastik özelliğe sahip tek sikinti bu camlar keske çift kat olsaydim ruzgarda almazdık [emoji4] 
Gercrjten ise yaradimi yoksa psikolojik mi acaba ben henuz test etmedim seslerde azalma oldu mu ?

Kaputun altindaki siyah koruyucu benim yirtildi nereden bulabilirim fiyati ne kadar birde ses yalitimina bu etkilimi sizce

Gercrjten ise yaradimi yoksa psikolojik mi acaba ben henuz test etmedim seslerde azalma oldu mu ?

Yanı bence biraz araç daha yumuşadı kasislerde vs en azından daha tok geldi bana en büyük etkiyi tabiki sürtünen plastik veya metal aksamlarda kullandığım bez bant yarattı diyebilirim.

Arkadaşlar bitüself e göre çok daha iyi ürünler var mutlaka fiyatına göre gayet güzel, sesi %100 kesecek bir ürün yoktur. ( pahalısı %60 keser bitüself %50)daha doğrusu çalıştığınız alana 3 kat farklı katmanlarla izolasyon uygulama yapmanız gerekir oda ağırlık sarkma kalınlık vs.. Koltuk altından ses geliyormu diye  3 saat kadar deneme zamanı oldu birkaç yere gidip gelirken  barız fark etti pompa ve dalga sesi yok yeter fazlası fantezi😂 birde şu var bir yerin sesini kesersiniz diğer yer rahatsız eder bu işin sonu yok en son camlar ses alır kalın cam mı alırsınız bilemem 😂

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bugunde bagaj icinin yalitimi yaptim dbmat denen urunle gayet kaliteli aracin diger yerlerindeki titresim alici urunle ayni urun bakalim yol sesine katkisi olacak mi [emoji3]
a3b2393f2a91259bd4d0fc8b732091a8.jpg

@mustik hızınızı almışsınız valla zor işler allah kolaylık versin aracın her yerine yapacaksınız gibi duruyor.🙂 malzeme yetmedimi tamamını yapsaydınız sacı ne kadar izole ederseniz o kadar sese etkisi var titreşimi küçük parça alır ama ses için duvar oluşması yani tam kaplama lazım diye biliyorum..

Geri
Üst Alt