Giresun Yada Ordu Çevresinde Özel Servis

mehmet28

Yeni Üye
İsim
Mehmet
Merhaba değerli arkadaşlar öncelikle hepinize bu sıkıntılı zamanda sağlıklı günler diliyorum . Aracımın yakında 90.000 bakımı gelecek ve özel servis / usta'ya götürmeyi düşünüyorum . Giresun'da ya da Ordu'da önerebileceğiniz bir yer varmı . Varsa paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

Merhaba değerli arkadaşlar öncelikle hepinize bu sıkıntılı zamanda sağlıklı günler diliyorum . Aracımın yakında 90.000 bakımı gelecek ve özel servis / usta'ya götürmeyi düşünüyorum . Giresun'da ya da Ordu'da önerebileceğiniz bir yer varmı . Varsa paylaşabilirseniz çok memnun olurum.
Giresunda sahildeki renault un yanındaki bosch car servise gidip fiyat alabilirsiniz.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam ben Giresun ve şuan olmak üzere Ordu'da ikamet ediyorum henüz tavsiye niteliğinde bir özel servis veya ustaya denk gelemediğini söyleyebilirim.

@mehmet28 merhabalar Mehmet Bey. Eğer düşünürseniz Samsun bölgesinde Elite auto var. Vw yetkili servisten ayrılan ustalar işletiyor. Gayet ilgili ve kaliteliler.

Mehmet hocam Bulancak / Fatih yetkili servis aktif ise oraya devam etmenizi tavsiye ederim.. @farukalhocamizin dedigi gibi samsuna kadar gitme durumunuz var ise bilemiyorum fakat;

Samsun veya trabzona gidip gelmek size yetkili servis fiyatlarindan daha pahaliya gelecektir diye dusunuyorum 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dostum Yetkili servis ten uzun yıllar çalışıp çıkan arkadaşlar var onlara git

Geri
Üst Alt