17 inç jant hakkında

@Salihcan arıcıoğlundan sipariş verin hocam baya temiz işlik yapan bir firma ürünleri kaliteli anlarada montaj yaptırın ankarada ki firmalar hakkında ne yazık ki bilgim yok benim

@Salihcan  hocam replika durban kullanan bir cok kisi var ama durban 17 inc kendisini gostermiyor bence, 17 inc olarak orijinal 2 secenek kaliyor o zaman madrid ya da geneva ulkemizde 17 sebring anca replika bulunur onun da kalitesi bilinemez bence, aricioglunun sebring urettigini gormedim. Bir de ankara da firat oto lastik var ellerinde ender jantlarda mevcuttu ben hitalari alirken ankarada baska takim bulamadim temiz hita adamlarda 3 takim vardi. 17 sebring varsa onlarda bulabilirsiniz, ellerinde 1 takim da madrid vardi satmadilarsa.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Salihcan  781250663 bu madrid jant hocam, yuzelerce orijinal jant var ellerinde vw icin, passat 17 janti falanda fena degil.

@ZITIPAŞA ayrıca hocam bir şey söylemek istiyorum İstanbul piyasası Ankaradan %15-20 ucuz daha uygun hem lastik hemde jantlar 

@Salihcan maalesef hocam ankarada aylarca madrid kovaladim istanbulda 15 takim varken ankarada hic yoktu, olanlarda alinacak gibi degildi. En son bende dijonlari sevdim :D ankarada lastikte pahali simdi michelin ps4 bakiyorum 700-750 civari diyorlar 17 inc olana. 

sebring 'in  17 inç orjinali var aslında .  var da TR  ye gelen çok az sayıdaki golf üzerinde 17 sebring geldi .  ben hiçbir yerde satış ilanına rastlayamadım. ama sıfır showroom golflerinde  takılı gelmiş şekilde 3-5 tane görmüştüm. 

Dijon deyince higline golf  ,,  golf diyince dijon akla geliyor. 

farklılık iyi dir . 

17 sebring bulunsa  direk evet derdim.  (orjinal gun metal )

zaten bulunamıyor 

boşa yazdım. kabul 

seç beğen al  yarın teslim mk7,5  çeşit çeşit  jantlı 

17 dijon 

17 madrid 

17 sebring 

ben sebring seçerdim .  (free kişisel seçim ) 

@Savatage  sebring muazzam jant hocam 17 si de 18 ide tiguandaki 19 u da cok hos. Ama maalesef yok denecek kadar az piyasada hatta yok. 18 inc bir kac takim var ama 17 maalesef hic denk gelmedim.

@ZITIPAŞA

ama gun metal 

beyaz golfe 

tornado kırmızıya  baba gider 

ters tez olarak 

indiyuma 

tungstene  gun metal olmaz  boğma yapar   . klasik gümüş sebring olur onlara 

sebri.jpg

@Savatage reflex gümüşe silver mı gun metal mı gider hocam? pretoria veya valencia aklımda

4F747CD5-D0A9-411D-98A6-CA5ADB653875.jpeg

4E9FF791-12F2-4B4F-BAB5-F2A8D0A9ED8F.jpeg

1EC35CC6-1AD9-4341-BE5E-98FE4FC80643.jpeg

@Seastar76  bu renk bir harika hocam, su anki araci almadan 1-2 ay once ankara dogus otoda refleks gri ergo koltuk cam tavanli  durbanli bir 1.4 tsi arac vardi benzinli ve onceki aracimizda gumus gri oldugu icin karar verememistik. Bu renge bence gumus renk jantlar daha iyi olur komple parlak gri  :)

Geri
Üst Alt