17 inç jant hakkında

Salihcan

Üye
İsim
Salih
Değerli forum üyeleri sizden geçende fikirlerinizi ve tecrübelerinizi aldığım ama kararsız kaldığım bu durumdan çıkmama yardımcı olmanız; aracım midlineplus Lyon 15 inç jant var ben bu jantları istemiyorum şöyleki aslında aklımda sepring 17 inç jant var ancak forumlarda ve internetten araştırdığım kadarıyla bu jantlar ( sepring,durban ) replika olduğu için kırılma söz konusu olabilir diyorlar açıkçası korkuyorum 18 inç kesinlikle düşünmüyorum zaten. 17 orijinal dijonunda modelini beğenmiyorum şimdi merak ettiğim durum şu ben 17 inç alcam o kesin sizin öneriniz replika olarak durban yada sepring alınırmı eğer alınırsa bunların iyisi markaya göre değişiklik gösterirmi yani misal shlk diye bir marka var yada başka birşey hangisini almalıyım tavsiyeleriniz ve tecrübeleriniz ne söyler bu konuda yardımlarınız için şimdidien teşekkür ederim iyiakşamlar 

Değerli forum üyeleri sizden geçende fikirlerinizi ve tecrübelerinizi aldığım ama kararsız kaldığım bu durumdan çıkmama yardımcı olmanız; aracım midlineplus Lyon 15 inç jant var ben bu jantları istemiyorum şöyleki aslında aklımda sepring 17 inç jant var ancak forumlarda ve internetten araştırdığım kadarıyla bu jantlar ( sepring,durban ) replika olduğu için kırılma söz konusu olabilir diyorlar açıkçası korkuyorum 18 inç kesinlikle düşünmüyorum zaten. 17 orijinal dijonunda modelini beğenmiyorum şimdi merak ettiğim durum şu ben 17 inç alcam o kesin sizin öneriniz replika olarak durban yada sepring alınırmı eğer alınırsa bunların iyisi markaya göre değişiklik gösterirmi yani misal shlk diye bir marka var yada başka birşey hangisini almalıyım tavsiyeleriniz ve tecrübeleriniz ne söyler bu konuda yardımlarınız için şimdidien teşekkür ederim iyiakşamlar 
Orijinal jant da kırılıyor hocam. Ne idiği belirsiz bir şey almadığınız sürece replika da alınabilir bence.

Ama replika içinize sinmeyecekse ve dijon da hoşunuza gitmiyorsa 17" shangai alabilirsiniz.

Forumumuzda da aracına uygulayan vardı.

81CBbffDzCL._SX355_.jpg

@Salihcan 17 madrid ve geneva jantta mevcut hocam orijinal olarak, madrid bulunabiliyor ancak geneva cok ender. Madridlerinde duzgununu bulmak mesele hep cizik, vuruk, yamuk jantlar. Ya da diger arkadaslar gibi orijinal scirocco jantta bulabilirsiniz guzel ve orijinal en azindan. Bir aracta da 17 passat istanbul janti gormustum fena durmuyordu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
geneva satan vardı forumda hatta sarı sitede ilanı var ama ben beğenmedim. siz beğeniyorsanız alınabilir

@atakanun7  kesinlikle hocam, madrid cok istemistim buldumda ankarada, beyaz cam tavanli araca yakisacaginu dusundum fena da gelmedi ama jant icime sinmedi cizik doluydu. Bence dijon fena jant degil tek sorun cok olmasi. Geneva da ilginc bir jant arac uzerinde hos duruyor bence gece mavisi bir golfte gormustum mukemmel gitmisti.

@atakanun7  kesinlikle hocam bende baktikca degisemiyorum dijonlari, fotograflarda detaylari gozukmediginden hos gelmiyor ama gercekte cok hos bir jant :)

@ZITIPAŞA aman hocam bende hita var dijonlarınızın kıymetini bilin ne kadar çok olsada altın gibi düşmez fiyatı

Arkadaşlar dijon istemiyorum durban yada sebring ama dediğim gibi marka ne olmalı durbanda yada sebringte arıcıooğlu gibi firmalar Ankara’da da vardır herhal oralardan almak ve yerli üretim olması daha iyidir illaki replika durban kullanan vardır 

Geri
Üst Alt