Jump to content

17 inç jant hakkında

Recommended Posts

Değerli forum üyeleri sizden geçende fikirlerinizi ve tecrübelerinizi aldığım ama kararsız kaldığım bu durumdan çıkmama yardımcı olmanız; aracım midlineplus Lyon 15 inç jant var ben bu jantları istemiyorum şöyleki aslında aklımda sepring 17 inç jant var ancak forumlarda ve internetten araştırdığım kadarıyla bu jantlar ( sepring,durban ) replika olduğu için kırılma söz konusu olabilir diyorlar açıkçası korkuyorum 18 inç kesinlikle düşünmüyorum zaten. 17 orijinal dijonunda modelini beğenmiyorum şimdi merak ettiğim durum şu ben 17 inç alcam o kesin sizin öneriniz replika olarak durban yada sepring alınırmı eğer alınırsa bunların iyisi markaya göre değişiklik gösterirmi yani misal shlk diye bir marka var yada başka birşey hangisini almalıyım tavsiyeleriniz ve tecrübeleriniz ne söyler bu konuda yardımlarınız için şimdidien teşekkür ederim iyiakşamlar 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 130
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Ee bide takılı bakalim nasil olmuş Offset'de iyi oldu sanki?  

Bu sayfanın (golfturk 2.el) tek bir yöneticisi varsa bazı problemleri olduğunu düşünüyorum arkadaşın. Geçenlerde bir ilan girdi; jantın üzerindeki lastik a marka, açıklamada b markanın hiç olmaya

@farukal Ben zaten buraya konulan tüm ilanlar sahtedir demiyorum hocam yanlış anlaşılmasın ama sayfayı daha ünlü yapmak için, XXX Instagram hesabına sürekli düşüyor XX, oraya bakalım dedirtmek için ar

Konudaki görseller

38 dakika önce, Salihcan yazdı:

Değerli forum üyeleri sizden geçende fikirlerinizi ve tecrübelerinizi aldığım ama kararsız kaldığım bu durumdan çıkmama yardımcı olmanız; aracım midlineplus Lyon 15 inç jant var ben bu jantları istemiyorum şöyleki aslında aklımda sepring 17 inç jant var ancak forumlarda ve internetten araştırdığım kadarıyla bu jantlar ( sepring,durban ) replika olduğu için kırılma söz konusu olabilir diyorlar açıkçası korkuyorum 18 inç kesinlikle düşünmüyorum zaten. 17 orijinal dijonunda modelini beğenmiyorum şimdi merak ettiğim durum şu ben 17 inç alcam o kesin sizin öneriniz replika olarak durban yada sepring alınırmı eğer alınırsa bunların iyisi markaya göre değişiklik gösterirmi yani misal shlk diye bir marka var yada başka birşey hangisini almalıyım tavsiyeleriniz ve tecrübeleriniz ne söyler bu konuda yardımlarınız için şimdidien teşekkür ederim iyiakşamlar 

Orijinal jant da kırılıyor hocam. Ne idiği belirsiz bir şey almadığınız sürece replika da alınabilir bence.

Ama replika içinize sinmeyecekse ve dijon da hoşunuza gitmiyorsa 17" shangai alabilirsiniz.

Forumumuzda da aracına uygulayan vardı.

81CBbffDzCL._SX355_.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Salihcan 17 madrid ve geneva jantta mevcut hocam orijinal olarak, madrid bulunabiliyor ancak geneva cok ender. Madridlerinde duzgununu bulmak mesele hep cizik, vuruk, yamuk jantlar. Ya da diger arkadaslar gibi orijinal scirocco jantta bulabilirsiniz guzel ve orijinal en azindan. Bir aracta da 17 passat istanbul janti gormustum fena durmuyordu.

tarihinde ZITIPAŞA tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@atakanun7  kesinlikle hocam, madrid cok istemistim buldumda ankarada, beyaz cam tavanli araca yakisacaginu dusundum fena da gelmedi ama jant icime sinmedi cizik doluydu. Bence dijon fena jant degil tek sorun cok olmasi. Geneva da ilginc bir jant arac uzerinde hos duruyor bence gece mavisi bir golfte gormustum mukemmel gitmisti.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar dijon istemiyorum durban yada sebring ama dediğim gibi marka ne olmalı durbanda yada sebringte arıcıooğlu gibi firmalar Ankara’da da vardır herhal oralardan almak ve yerli üretim olması daha iyidir illaki replika durban kullanan vardır 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Salihcan  hocam replika durban kullanan bir cok kisi var ama durban 17 inc kendisini gostermiyor bence, 17 inc olarak orijinal 2 secenek kaliyor o zaman madrid ya da geneva ulkemizde 17 sebring anca replika bulunur onun da kalitesi bilinemez bence, aricioglunun sebring urettigini gormedim. Bir de ankara da firat oto lastik var ellerinde ender jantlarda mevcuttu ben hitalari alirken ankarada baska takim bulamadim temiz hita adamlarda 3 takim vardi. 17 sebring varsa onlarda bulabilirsiniz, ellerinde 1 takim da madrid vardi satmadilarsa.

tarihinde ZITIPAŞA tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Salihcan maalesef hocam ankarada aylarca madrid kovaladim istanbulda 15 takim varken ankarada hic yoktu, olanlarda alinacak gibi degildi. En son bende dijonlari sevdim :D ankarada lastikte pahali simdi michelin ps4 bakiyorum 700-750 civari diyorlar 17 inc olana. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sebring 'in  17 inç orjinali var aslında .  var da TR  ye gelen çok az sayıdaki golf üzerinde 17 sebring geldi .  ben hiçbir yerde satış ilanına rastlayamadım. ama sıfır showroom golflerinde  takılı gelmiş şekilde 3-5 tane görmüştüm. 

Dijon deyince higline golf  ,,  golf diyince dijon akla geliyor. 

farklılık iyi dir . 

17 sebring bulunsa  direk evet derdim.  (orjinal gun metal )

zaten bulunamıyor 

boşa yazdım. kabul 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...