17 inç jant hakkında

18 e süspansiyon yay şart deniyor . 

golfün tam ayar orta karar evrensel janti 17  . ne büyük ne küçük. . 

ne jant takılacağı ile alakalı 

orjinali 19 luk olan pretoria ? 17 jant pretoria  olur mu (replika) olsa da düdük olur 

17 durban ??  bu jant 18  lik haliyle jant gibi duruyor .  17 lik hali  3 numaraya vurulmuş saç gibi sırıtır. 

dediğim gibi 17 sebring orjinali (gun metal) showroomda golf üzerinde bizzat gördüm .  balkabağı etkisi vermemişti. 

17 jant bana göre ideal , ama sebring dışında  (dijon ve madrid zaten kapsam dışı  ise)  diğer  xxxxx model jantların 17 likte nasıl duracağını bilemiyorum ? 
golfçülerdeki genel kanı jantların boyu büyük oldukça iyi, küçüldüğünde ise iyi durmadığı.

fakat eldeki 16 lık dovera bakarak 17lik durban veya pretoria her halükarda daha iyi olur bence . 

sebringi tabiki bizde takarız seve seve bulursak ))

@Seastar76  durban ya da pretorianin orijinalleri daha buyuk inc oldugundan kucuk olunca replikayim diye bagiriyor hocam bence, yoksa kotu degildir tabiki ve bunlar kisisel zevkler sonucta. Ama 17 olacaksa gercektede 17 olanin takilmasi daha hos duruyor bence, mesela nasil 16 inc madrid yerine dover yada hita daha iyi ise 18 durban yerine 17 madrid daha iyi bence ama 18 alacaksaniz durban baska bir dunya, bu kadar hos tasarlanmis jant azdir. O kadar cok replikasi uretildi o kadar cok farkli aracta kullanildiki bu bile ne kadar hos bir jant oldugunu gosterir durbanin.

@Savatage  bu araca kara jant bile gider hocam :D 18 sebringte efsane bir jant kesinlikle.

[mention=514]ft19[/mention] ilk kez gördüm bunları, üzerindeki lastiklerin durumu iyi mi
Türkiye de bulunmuyor bu jant. Geçen sene bir arkadaştan almıştım. Dediğine göre Almanyadan getirtmiş.
Üzerindeki lastik Michelin ps4 ve durumu 1 yaz daha idare eder.

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye de bulunmuyor bu jant. Geçen sene bir arkadaştan almıştım. Dediğine göre Almanyadan getirtmiş.
Üzerindeki lastik Michelin ps4 ve durumu 1 yaz daha idare eder.

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Düşündüğünüz fiyat nedir ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

piyasada çok az bulunan bir jant olduğundan takdir edersinizki dijon ve madrid e göre yüksek olur fiyatı. dijon ve madridlerin fiyatı temizlik durumuna göre az çok belli. araç satıldıktan sonra satacağım jantları. bu nedenle fiyat konuşmak için erken.  zamanı gelince buradan paylaşırım. 

bayrama kadar inşallah satılır araç. mesajlar, favoriler vs çok fazla ama. malum durumlardan dolayı insanlar araç alımını 2. plana erteledi, birde şehirlerarsı seyahat  kısıtlaması alım satımı etkiledi. hayırlısı bakalım.

Biraz jant bakayim dedim, klaisk Dijon heryerde olduğu icin değişik bişey bulsam diyorum. Sebrong güzel ama yok ortalikta, replika orjinal kalitesi olan var mi bildiğiniz.

Bide Audi'nin bi jant'i baya begendim de orjinal olan varmi ki acaba bundan?

Son bi tane daha fela değil gibi en sona ekliyorum. 

Nedir yorumlarınız, rica etsem :)

0CEDB571-2DDF-4670-8813-461FB1405C86.jpeg

7B7EA5D8-5F77-4CB0-B4CF-854CE3FF8E83.jpeg

59096CC3-4978-46AB-A0F8-656A679A8FC6.jpeg

CC7908DD-C04C-4DAE-AD15-9CAA9F50C02B.jpeg

Geri
Üst Alt