Golf 7 gti difüzör e 100 lük içi dolu egzoz ucu takan var mı

@bnyamnclak teşekkürler, boyutu benim de hoşuma gidiyor. Ama 90lık mı 100 lük mü bilgim yok malesef ölçmedim de :) orjinal gti larda sanırım 80 lik var çünkü Bi tık daha ufak bende olanlardan Orj ler. 

@metinkar abi içini komple mi spreyle boyadın, hangi boyadan kullandın acaba? Ben de düşünüyorum 

@bnyamnclak teşekkürler, boyutu benim de hoşuma gidiyor. Ama 90lık mı 100 lük mü bilgim yok malesef ölçmedim de :) orjinal gti larda sanırım 80 lik var çünkü Bi tık daha ufak bende olanlardan Orj ler. 

@metinkar abi içini komple mi spreyle boyadın, hangi boyadan kullandın acaba? Ben de düşünüyorum 
@mustafacagri  bu arada foto çekmeyi unuttum kafam yerinde değil:) ya şu ısıya dayanıklı boyalar var ya motip idi herhalde markası egsozun içine sürekli sıktım dış metal yerlere geldi kurumadan ıslak mendil ile sildim...

90 taktırdım daha estetik bir görüntü olduğunu düşünüyorum. Diğeri biraz kaba geliyor sanki.

3fa6aeb1754b0656fb3452e39e67a1b6.jpg

Kesinlikle 100 lük hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eski aracımda uygulamıştım bende.

38487f48fdffd4dacce8a11eaae7aa4b.jpg

Herkese iyi akşamlar. Çift çıkış egzoz uçlarını yaptırırken nasıl işçilik uygulanıyor genelde? İnstagramda egzoz sepeti diye bir sayfa var. Onlar bu şekilde bir çözüm bulmuş. Sizinkiler nasıl yapıldı? Selamlar, sevgiler.

Videonun linki: 

491BEB15-9FFA-4553-A404-7B19402A0180.png

Merhaba. Aracıma egzoz ucu yaptırıcam. Yorumlardan da gördüğüm kadarıyla 100lük egzoz ucu önerilmiş. Bununla ilgili olarak

İçi boş ve dolu
Ucu eğik ve düz olarak 2 çeşit var. Hangisini önerirsiniz? Alabileceğim link yada sponsorumuz var mı?

@Rx7 bence içi dolu olan ve ağzı yassı olan konuyu açtığım fotolardada dediğim şekilde var

internette bürsürü var ama ben imkanım varsa her zaman her şeyi görerek almayı tercih ediyorum

sonradan boru kaynak ile yapılan çift çıkış muayenede sorun oluyor mu?

Geri
Üst Alt