Golf 7 gti difüzör e 100 lük içi dolu egzoz ucu takan var mı

Omer58

Katılımcı Üye

İsim
Ömer
Arkadaşlar iyi akşamlar

Gti difüzör ve egzoz ucu takacağım ama 90 mı 100 lük mü olsun bilemedim ucu yassı olsun yani kesik olsun istiyorum bide içi dolu ve boş olan uçlar varmış hangisini tavsiye edersiniz

Şu fotodaki araçtaki uçların dışa çıkıntısı baya iyi bu ucun  uzunluğu normal mi yoksa bi tık uzun mu ve içi boş olan uçlu gibi duruyor tam olarak istediğim bu siz yaptıysanız fotolarını paylaşırmısınız

IMG_20200506_223611.jpg

IMG_20200506_223559.jpg

Screenshot_2020-05-06-22-36-47-799_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2020-05-06-22-36-43-652_com.miui.gallery.jpg

Hocam 100 lük ideal bence ama bu fotodaki 100 den büyük gibi duruyor. Difüzör kaybolmuş çünkü egzozun yanında. 

Arkadaşlar iyi akşamlar

Gti difüzör ve egzoz ucu takacağım ama 90 mı 100 lük mü olsun bilemedim ucu yassı olsun yani kesik olsun istiyorum bide içi dolu ve boş olan uçlar varmış hangisini tavsiye edersiniz

Şu fotodaki araçtaki uçların dışa çıkıntısı baya iyi bu ucun  uzunluğu normal mi yoksa bi tık uzun mu ve içi boş olan uçlu gibi duruyor tam olarak istediğim bu siz yaptıysanız fotolarını paylaşırmısınız

Ekli dosyayı görüntüle 31865

Ekli dosyayı görüntüle 31866

Ekli dosyayı görüntüle 31867

Ekli dosyayı görüntüle 31868

Kendi aracımda 90lık akrapoviç uçları kullanıyorum keşke 100lük yaptırsaydım diyorum alanı daha iyi dolduruyo kesinlikle 100lük tercih edin ve (Şahsi fikrim) uçlar dışarı çok çıkınca kötü görünüyo difüzörün çıkıntısıyla aynı hizada olması düşüncesindeyim krom kafa yaptırırsanız zaten kendini orda dolu dolu gösterecektir ayriyetten dışarı çıkartılınca leylek gibi sırıtacak.

Şahsi fikrim 100 lük içi boş ve ucu düz olan çok daha tok ve güzel görünecektir tabi zevk meselesi ama 90 lık küçük kalabilir.

@metinkar hocam uçlar içi dolu  ve yassı yani uçu kesik olan dimi

Bide arka çaprazdan foto var mı 

@cmsarikaya 100 lük içi boş ve ağzı düz olupta fotosu olan var mı karşılaştırma yapayım

@bnyamnclak çok fazla dışarı çıkmayacak uçlar fotodaki araçta bi tık çıkmış ya bçyle olur yada dediğiniz gibi difüzöre sıfır

Sizce içi dolu olan mı boş olan mı 😄

@Raban7 hocam 100 lük gibi ama ları dışarı çıkarttığı egzoz ben burdayım diyo

Benimkiler şu şekilde. Ölçüsünü tam bilmiyorum malesef ama sizin attığınız fotodakilerle aynı gibi duruyor.

Ekli dosyayı görüntüle 17874

Ekli dosyayı görüntüle 15856
@Omer58 @mustafacagri Olay bu 👍 Hocam içi Dolu daha kaliteli Duruyo @metinkar Abinin gibi

Dışarı çıkıntısı Olacaksa Bence Maksimum Difüzörün çıkıntısından en fazla 1Parmak yani sağdan soldan bakıldığında Egzoz ucunun arka ince bölümü görülmemeli ☺️

Moderatör tarafında düzenlendi:

@metinkar hocam uçlar içi dolu  ve yassı yani uçu kesik olan dimi

Bide arka çaprazdan foto var mı 
@Omer58 içi dolu olabilir, alt bakan kısım difüzör ile orantılı kavisli foto  çekerim, içini siyaha iki üç kat boyadım daha güzel gözüküyor...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt