Polo 1.0 Tsi Kırmızı Şeker Ecrin Golf

Hayırlı olsun hocam, guzel tercih bu fiyat bandinda gercekten, poloda merak ettigim, 2020 itibari ile comfortline ve tirendline da koltuklarin yukseklik ayar kolu olmadigini okumustum sanirim burada. Dogru mu acaba oyle bir sey olabilir mi gercekten.

@krym Hocam sebebi ve doların çıkmasının sorumlusu kredi çekenler mi yani? Ya da dolar alıp kenarda tutanlar mı? Yapmayın. 

@krym İnsanlar bunu niye yapıyor onu sorgulasak daha iyi olur bence.

Neyse @Negatiwe hocam hayırlı olsun, dediğiniz gibi başka bir başlıkta tartışılsa daha iyi olacak gibi. 

Hayırlı olsun hocam, guzel tercih bu fiyat bandinda gercekten, poloda merak ettigim, 2020 itibari ile comfortline ve tirendline da koltuklarin yukseklik ayar kolu olmadigini okumustum sanirim burada. Dogru mu acaba oyle bir sey olabilir mi gercekten.
Yükseklik ayarı var hocam. 

Bugün polo golf araç değiştire değiştire  kafama göre gezintiler yaptım. Golf ayrı bir dünya. Polo da çok keyifli ancak hacimden dolayı görüş açıları sıkıntı. Camlar ufak tam hakim olamıyorum araca. Golf bu yüzden tam olması gereken seviyede. 

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın hocam 133 çok iyi polo

Hayırlı olsun güle güle kullanın çok güzel.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun. Keyifli sürüşler. Araç 90 beygir galiba.

Kasım ayında DSG cam tavan comfortline i 115 e birakmislardi. Fiyatlar uygun olsa da eski fiyatların yanından bile geçmiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

İyi günlerde kullan Serdar abim, kazasız belasız. Tekerinize taş değmesin.

Geri
Üst Alt