Polo 1.0 Tsi Kırmızı Şeker Ecrin Golf

Negatiwe

Efsane Üye

İsim
Serdar K
Aşk tesadüfleri sever. 

Sıkıntılı olan ikinci el araç satın alma süreci bizi tekrardan sıfır araç alımına mecbur etti. 

Herkese güzel günlerde kazasız belasız sürüşler 

B1DAEAD1-A43B-4C2E-83F4-941AEDBF6304.jpeg

10yxFV.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Moderatör tarafında düzenlendi:
@Negatiwe Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin tekerinize taş değmesin ağız tadıyla binin, bir de ayıptır sorması maliyet ne oldu söylerseniz bilgilenmiş oluruz :)

Teşekkürler arkadaşlar 

Liste fiyatının çok altında indirim aldım. 

Proje kafamda var tanınmaz hale getirebilirim bu aracı acelemiz yok. 

Gelişmeleri paylaşacağım. 

@NegatiweHayırlı olsun, en doğru karar.

Bir atasözümüz der ki:

"İkinci el alacağıma, 2 kuruş az verir sıfır alırım!" 

Araç donanım bilgisi, fiyat bilgisi paylaşım şansınız var ise bizler için de fikir verici olacaktır. 

@NegatiweHayırlı olsun, en doğru karar.

Bir atasözümüz der ki:

"İkinci el alacağıma, 2 kuruş az verir sıfır alırım!" 

Araç donanım bilgisi, fiyat bilgisi paylaşım şansınız var ise bizler için de fikir verici olacaktır. 
1.0 tsi comfortline Manuel 133k

Size yüzde yüz katılıyorum,

daha bir yil olmadi 1.0 dsg comfort camtavan metalik golfü 143 bine almistim, euro 8 liraya gidiyor, ne olacak bu halimiz!!
Hocam yöneticiler izin verirse bir siyaset konusu açalım. Eleştiri veya partizanlık değil, geçmiş yıllara ait asgari ücret, çeyrek altın, VW golf fiyatları ezberimde. 

Hepimiz üzülürüz. 

@Negatiwe hocam o cok tehlikeli olur, arkadaslar birbirlerinin kalbini kirar, ekonomide siyasetin payi büyüktür ama halkin ekonomiye baskis acisi herseyi belirler, dolar cikacak diye bankadan lira olarak kredi cekip dolar alip, dolar ciktiginda sevinen insanlar oldugu sürece devran böyle devam eder malesef, 200 milyar dolardan fazla mevduat hesabi türkiyede, sorun tam  olarakda burda

Geri
Üst Alt