Bridgestone çıkma lastik

Çıkmasını geçtim!

2018 ocakta araç teslim almaya ankaradan istanbul tamaş bayiye gittim.

Araca yaklaştım ! Eğilip BRİCSTONE yazısını gördüğüm an ,. 

Tamam lastiksiz  sıfır araç alıyoruz hadi hadi hayırlısı dedim kendi kendime.

Bendekilerde 2017/ekim üretimli 

Km 54 bine geldi. (Ayrıca aracı aldığım 2018 kışı  / 2019 kışı/ 2020 kışı hiç kış lastiği takılmadı

Yani 54 bin km nin tamamı bu briçstonlarla

Jöleyi/ waxı/briantini bastığımda benimkilerde alev alev yanıyor! Disler sapasağlam yanal çatlak yok

İlana çıksam  sadece 10 bin km yapmıstır desem ? Kanıt ? Dişler ! 

@Alpyaman eyvallah hocam pirelliden yanayım şuan 575 sıfırına dedi lastikçi p zeronun yeni bir modeli falan dedi

@Franquaz  hocam onu cok ciddi dusunmustum ama yorumlar soguttu beni hala aklimda ama, en fazla denk geldigim yorum 1 sene sonra ilk takilan performansindan cok uzaklastigi ozelliklerini kaybettigi, yani ilk basta iyi olsada 1 sene icerisinde kotu bir hal aldigi soyleniyor. Yoksa testlerde o da cok basarili.

@furkanmk7  p zero bilmem hocam ama pirellide sert hamurlu, arac uzerinde cinturato p7 var saglam bir lastik ama sert gercekten

ben goodyear ürünlerinden oldukça memnunum ne çok yumuşak ne sert. Goodyear ve sava hep ihtiyaçlarımı karşıladı. 

mart başında 1100liraya sava uhp 2 modelini aldım. şuanki fiyatı ilanı paylaştığınız fiyatla aynı. tüm testlerine baktığımda sadece ıslak havada fren mesafesi vasat onun dışında üst sınıflarla her disiplinde kafaya oynuyor.

https://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Sava/Intensa-UHP-2.htm

çıkma lastiklerde yüzey bozuklukları olabiliyor başka bir lastikçiye kontrol ettirmeden almamanızı tavsiye ederim. Başıma geldi malesef..

@ZITIPAŞA Bu yorumun kaynağı nedir ? Ben yeni set taktırdım şahsen bi sıkıntı yok. Sizinle daha önce de sohbet etmişiz bu konuda.. Wear kısmına dikkat edin :)

image.png

image.png

Geri
Üst Alt