Araç soğukken önden gelen ses

OzmenEr

Yeni Üye
İsim
ERTUĞRUL
Değerli arkadasarkadaşlar merhaba golf 7.5 model aracim var aracta soğukken sağ göğüs kısmında bir ses geliyor.Ama araç ısındığı zaman gidiyor.Bunu hala çözmüş degilim servise götürdüm ses gelmedi acaba sizce ne olabilir...Genelde tümseklerde,çukur gibi stabilize olan yerlerde çıkartıyor sesi yardimci olursanız sevinirim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@OzmenEr hocam büyük ihtimal burçlar dediğiniz gibi soğuk havada grliyor özel yağı var onla yağlatanlar oldu tabi işe yarıyor ama bi zaman sonra değişim şart

Upvote 0
Böyle sanki bişey sürtüyor sonra geri gidiyormuş gibi sürekli ses yok yani çukurlarda fe tümseklerde felan oluyor genelde hocam servise gittim alt takimin vidalarini söktüler spreylediler ama geçmedi hala

Upvote 0
@Omer58 Böyle sanki bişey sürtüyor sonra geri gidiyormuş gibi sürekli ses yok yani çukurlarda fe tümseklerde felan oluyor genelde hocam servise gittim alt takimin vidalarini söktüler spreylediler ama geçmedi hala

Upvote 0
@OzmenEr öncelikle hoşgeldiniz. Muhtemelen bu soruyu sormak için foruma üye oldunuz. Yalnız bir hususa dikkat çekmek isterim. Yazılarınızı yazarken bizler gibi normal puntolarda yazarsanız daha uygun olacaktır diye düşünüyorum. Sorunuza gelirsekte genelde burçlardan hava soğukken falan gelen bir ses var yukarıda arkadaşlar belirtmiş onun haricinde başka bir şey gelmiyor aklıma.

Upvote 0
@OzmenEr forumumuz güzeldir hocam, projeler olsun bilgi paylaşımı yardımlaşma olsun. Ama aracınızı seviyorsanız forumda size para kaybettirebilir 😂 zira çok güzel çalışmalar var insanın canı çekiyor baktıkca gözü kalıyor

Upvote 0
@Musaaksoy yok zaten gidip hemen takımları sokturmemde gidip baktiririm öyle sonucta bilgi sahibi olmak güzel yani 😊

Upvote 0
@Omer58 hocam gıcırtı yok tikirti var boyle sanki pervane bosta dönüyor biyere vuruyormuş gibi ara ara oluyo bu giderken durdugunda ses yok yani

Upvote 0
@OzmenEr hocam valla bende gıcırtı var biliyorum burçlsrdan oda her kasiste oluyor zaten  pervaneden gelen tıkırtı felan yok

Upvote 0

@Omer58 @Omer58 hocam gıcırtı yok tikirti var boyle sanki pervane bosta dönüyor biyere vuruyormuş gibi ara ara oluyo bu giderken durdugunda ses yok yani

Upvote 0

Geri
Üst Alt