Golf 7.5 comfort cruise control

reaper0690

Üye
İsim
Çağlar
Merhaba dostlar,

2017 yilinda ilk gelen 1.0 tsi comfort araclardan birine sahibim. Araca cruise control takiliyormu?

servise sordugumda direksiyon desteklemiyor her sey dahil 6 bin tl tutar tarzi birsey soyledi. Daha ucuz yollu yapilabilecek bir sey varsa yardiminizi rica ederim

yapılıyor ben bugün 3 bun tlye takdirdim dışında. servis banada direksiyon desteklemiyor demisti ama adamlar yaptılar orginal lisans ile.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@reaper0690 direksiyon desteklemiyor demek ne demek. Servis hiç bir şey yapmak istemiyor. Hız sabitleyiciyi piyasadaki vag cı arkadaşlar 1.5-2 bin tl arası takıyorlar.

Merhaba ,benim aracımda golf 7.5 comfort 2017. Mart ayında Bursa doğuşta 2.500 yaptırdım. Gaz pedalı ve tuş takımı değişti. Direksiyon desteklemiyor olayını anlamadım.

3 hafta önce normal bildiğimiz 7,5 comfort direksiyonunun aynısı T-Roc’a taktırdık serviste. 3bin tl...

Direksiyon üzerindeki tuş tskımı değişiyor sadece. Direksiyon yerinden sökülmüyor. Ayrica kodlama yapılıyor. Bir iki baglanti yapılma durumu daha vardı sanırım. Özetle yapılıyor yani.. gayette oluyor.

ben yaptırdım dun denizli de. direksiyona yeni tuslar takılıyor ve direksiyon beyninden motor beynine kablo çekiliyor. Sonra lisansı sase ye işleniyor. 3000 TL ye yaptılar çok memnun kaldım. servise kalsak 6 bin tl dedi.
0b659718fa2a373b754a5febdfcb767b.jpg

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt