GOLF R STOK YAYLAR

@TornadoRedGolfR hocam benimde ön basık kafasına biri oturmuş gibi. Siz arkaları verin bende önleri sorunu çözelim 😂😂😂

@TornadoRedGolfR şaka biyana eski sahibiyle görüşmek en mantıklı hareket olucaktır. Amortisörleri iyi bir ustaya baktırmakta fayda var. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
bana uyar hocam😄

Zaten sizinkisi gibi olmasi gerekiyor normali bu hocam kafanizi karistirmasin

ön taraf bir tık daha basik oluyormus

@TornadoRedGolfR Bi arkadaşım 35mm spor yay taktığında arkalar öne göre eşit düşmüyo haliyle içerden tıraşlama yaptırdım düşürdüler eşitlediler demişti ama nerden tıraşlama yapıldı nasıl yapıldı bilemicem Şimdi geldi aklıma böyle birşey söz konusu olabilir belki

Neredeyse camurluga değecek ki yük olsa arabada sürter siz yakın zamanda baktırın.

Sol arka sahada alçak duruyor sanki.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusuf Yusuf hocam ön yaylar başka olabilir mi? Sanki arkası normalde önü yüksek miş gibi geldi bana. Ön yay da bir değişiklik olmuş olabilir. 

@typhoons evet hocam bir esitsizlik var

yetkili serviste anlayamadilar bugun sanayide bir ustaya gosterecegim umarim ne oldugunu anlayabiliriz

@yusuf yaylar orjinal hocam iki yetkili servisin verdigi bilgi bu

amortisorlerde bir sorun olabilir belki 

bugun baktiracagim

@TornadoRedGolfR hocam yaylar orjinal olabilir. ancak arkalarda belki 1cm pres vardır. aracın geçmişini biliyorsanız bir şey diyemem tabi. ama bence arkalarda sorun var. @yusuf hocanın arkalar daha yüksen çünkü. aracın geçmişinde belki önlere coil taktılar arkaları 1-2cm pres uyguladılar sonra üzerine orjinalleri takınca bu durum gerçekleşti. eğer öyle bir durum var ise arkaları yine soğuk pres ile açtırın hocam.

@TornadoRedGolfR hocam yaylar orjinal olabilir. ancak arkalarda belki 1cm pres vardır. aracın geçmişini biliyorsanız bir şey diyemem tabi. ama bence arkalarda sorun var. @yusuf hocanın arkalar daha yüksen çünkü. aracın geçmişinde belki önlere coil taktılar arkaları 1-2cm pres uyguladılar sonra üzerine orjinalleri takınca bu durum gerçekleşti. eğer öyle bir durum var ise arkaları yine soğuk pres ile açtırın hocam.
Böyle olabilir, mantıklı.

Lakin soğuk pres uygulandı ise tekrar geri açtırmak ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum, ben güvenemezdim. Ciddi anlamda yoracaktır bence metali.

Geri
Üst Alt