Golf 7 highline icin multimedia

xxcarsixx

Üye
İsim
semih
Arkadaslar merhaba

aracim 2014 highline golf.Aracimda 5GOO35819A numarali unite mevcut.Ekran haric unite degiserek geri gorus kamerasi takabilme sansim varmi? Bu islemi uygun yolla cozebilme sansim varmi?  Fikir verebilirseniz cok sevinirim.iyi forumlar

Arkadaslar merhaba
aracim 2014 highline golf.Aracimda 5GOO35819A numarali unite mevcut.Ekran haric unite degiserek geri gorus kamerasi takabilme sansim varmi? Bu islemi uygun yolla cozebilme sansim varmi?  Fikir verebilirseniz cok sevinirim.iyi forumlar
Hocam Dessay cihaz da alınabilir
4fce2cb6e561f7287c729a705b9d2982.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@xxcarsixx Aynen kesinlikle Desay vs Çin cihazi takmayin, hem kalite farkli hem kablolama vs uygun değil modifiye gerektirir, hemde bazi menüleriniz calismaz hale gelir. Geri gorus destekleyen bir ana unite isinizi görür diye biliyorum.

@CemK Aynen oyle dusunuyorum

ama ayni sekilde torpidoda unitesi olup geri gorus destekleyen uygun bir model bulamadim.tamda detayli bilgim yok acikcasi unite degisipde ekranim degismese is gorur mu vs anlayamadim tam olarak

[mention=2201]fettahoğlu[/mention] highline Multimedya çıkarıp bunu takmak pek mantıklı değil bence
İdareten bu şekilde çözüm buldum çünkü aradığınız cihazdan bulamadım , Dessay cihaz bu arada güzel kullanışlı iyi forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selamlar...2016 Golf Comfortline aracım var RCD 300 takmak mantıklımıdır yada tavsiye edeceğiniz sorun yaşamayacağım orjinal bir model var mıdır acaba ? 

@Rigel 300 değil 330 hocam. Carplay istiyorsanız değiştirebilirsiniz ama carplay kullanmayacaksanız tavsiye etmem, zaten aracınızda Bluetooth mevcut.

Geri
Üst Alt