LASTİK ÖNERİSİ

furkanmk7

Katılımcı Üye

İsim
Furkan
Araç
mk7
Arkadaşlar hayırlı ramazanlar cümleten.

225-40-18 Lastik düşünüyorum 2000 tl en az en fazla da 2500e kadar çıkıcam pirelli ya da mıchelin düşünüyorum KUMHO için iyi diyenler var kullanan var mı kaymaması önemli benim için ayrıca  jantlarım 18'' çıkma gtı dan aldım mk7 kasadan dıştan dışa 8.5'' geliyor 235-40-18 taksam uyar mı normal golfe göre gtı'n belki daha geniştir diye düşünüyorum henüz lastikçiye gitmeden burdan fikir almak istedim.

Arkadaşlar hayırlı ramazanlar cümleten.

225-40-18 Lastik düşünüyorum 2000 tl en az en fazla da 2500e kadar çıkıcam pirelli ya da mıchelin düşünüyorum KUMHO için iyi diyenler var kullanan var mı kaymaması önemli benim için ayrıca  jantlarım 18'' çıkma gtı dan aldım mk7 kasadan dıştan dışa 8.5'' geliyor 235-40-18 taksam uyar mı normal golfe göre gtı'n belki daha geniştir diye düşünüyorum henüz lastikçiye gitmeden burdan fikir almak istedim.
Değişmez., gti ‘da 225/40R18 kullanıyor., kumho, özelikle pirelli pişmanlıktır., 

Uygun fiyatlı Semperit olabilir oldukça iyi lastiktir., Conti zaten tartışılmaz,

Michelin güzel lastik fakat çok ciddi pahalı 

@forzaGilles conti'nin de fiyatlar iyiymiş hocam :) ya pirelli f1 de kullanılıyor ya dedim iyidir heralde o yüzden sordum

@furkanmk7 hocam ben 235 40 18 kullanıyorum eibach 35 mm yay ile. Bir sıkıntı çıkmaz ancak fiyat konusunda 225 ile fiyat farkı sizi üzer. Çünkü 225 40 18 kadar yaygın bir ebat değil. 

@Raban7 anladım hocam görünüm açısından belli ediyor zaten kendini spacer kullanmadan lastikte çözme taraftarıyım ama benim janta uymaz sanırım 235

Geri
Üst Alt