Golf 7 Spor Yay

Comden009

Yeni Üye
İsim
Tolga
Arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar kazasız belasız günler dinlerim.Golf 7 aracıma proteria 17 inç jant 45 yanak lastik aldım.Konuyla alakalı Bilgim yok ama biraz düşürmek istiyorum ve internetten 3 cm spor yayları gördüm konuyla alakalı tavsiye ve yaşadıklarını aktarabilecek var mı teşekkür ederim.https://hizliresim.com/rryBLG

Eicbahtan başkası bence yalan 3.5mm yay aldım golf 7 aracıma konforu yol tutuşu bence gayet güzel

Arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar kazasız belasız günler dinlerim.Golf 7 aracıma proteria 17 inç jant 45 yanak lastik aldım.Konuyla alakalı Bilgim yok ama biraz düşürmek istiyorum ve internetten 3 cm spor yayları gördüm konuyla alakalı tavsiye ve yaşadıklarını aktarabilecek var mı teşekkür ederim.https://hizliresim.com/rryBLG
Hocam forumda spor yaylar ile alakalı bir çok konu mevcut. Aratırsanız bulacaksınız. Tecrübelerini aktaranlar, tavsiyede bulunanlar var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Sct yorumunuz için teşekkür ederim eichbah ile vogtland  markalarını bulmuştum ben de

@Comden009 Hocam eski aracımda golf 6 da eibach spor yay vardı inanın yol tutuşu çok iyi, konfor hiç bozmuyordu kesinlikle tavsiye ederim.

şuanki aracımı yeni aldım farklı spor yay var çıkartıp eibach takacam.

@Ezkey671 çok teşekkür ederim yorumunuz için siparişini verdim hayırlısı ile haftaya taktırırım sonucu da paylaşırım buradan 😊

Ben daha yeni Eibach aldım önler 35 arkalar 30mm düşürüyor. Yol tutuşu çok belirgin şekilde artıyor, arabaya daha spor ve agresif görünüm katıyor.

Konfor anlamında çok az bir kayıp oldu, hatta araba toklaştı. Çukur ve tümseklerden geçerken daha az salınım olduğu için darbe emişi daha tok hissettiriyor. 

Eğer virajlarda biraz daha güvenli döneyim, karakteri biraz daha spor ve sağa sola az yatsın diyorsanız kesinlikle değer.

Voglant denemedim ama bir çok yerde daha sert olduğu ve kimi zaman ses yapabildiği yazıyordu, cesaret edemedim.

Bu arada ben 16 Dover'dan 17 O.Z. Racing'e geçtim, yani yay takmadan bile konfor kaybım oldu ancak totalde beklediğimin çok altında kayıp hissettim.

Geri
Üst Alt