Kırmızı Golf 7.5

Rdvann64

Yeni Üye
İsim
Rıdvan
Herkese merhaba :)  Forumda yeniyim ve ilk defa golf kullanıyorum. Öncelikle aracım 2019 1.6 TDI DSG HIGHLINE WV GOLF. Yeni aldım ve görüntü anlamında yapmak istediğim değişiklikler var. Aracıma body kit+18 jant uygulamak istiyorum(üzerinde 17 jant var). Bununla alakalı aracımın 4 senelik garantisi var. Bu tarz uygulamalar garanti dışı bırakıyor mu? Yaptırırsam ne kadara mal olur? Yada yaptırmalı mıyım sizin tecrübelerinize göre bilgi sahibi olmak istiyorum. Hayırlı günler.

A439BCEE-D12D-40D1-948D-69D732563711.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
dsg' de çıkacak herhangi bir arıza orijinal değilse janta,

elektronik çıkacak herhangi bir arızada bodykit esnasında herhangi bir kablo kesiği tamiratı gibi bir şeye yorulacaktır.

Bunlar genelde ikili ilişki ile çözülür ama tanıdık yokta kıl birine denk gelirsen bu yüzden canınız sıkılabilir.

@derossi yani kesin olarak garanti kapsamı dışında kalır yada kalmaz bilemeyiz ama kişilerin insiyatifine kalmış bi durum mu diyosunuz

Herkese merhaba :)  Forumda yeniyim ve ilk defa golf kullanıyorum. Öncelikle aracım 2019 1.6 TDI DSG HIGHLINE WV GOLF. Yeni aldım ve görüntü anlamında yapmak istediğim değişiklikler var. Aracıma body kit+18 jant uygulamak istiyorum(üzerinde 17 jant var). Bununla alakalı aracımın 4 senelik garantisi var. Bu tarz uygulamalar garanti dışı bırakıyor mu? Yaptırırsam ne kadara mal olur? Yada yaptırmalı mıyım sizin tecrübelerinize göre bilgi sahibi olmak istiyorum. Hayırlı günler.
Hocam aracınız hayırlı olsun, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. Hoş geldiniz.

Bir şu gönderiye bakın

Bir de şuna...

Kararınızı verdikten sonra da şu konuya bakın :D

@Rdvann64 aynı sorun bende de var kardeşim. geçen ön park sensörü hata verdi servise götürdüm 7 ay önce oluşan çiziği bahane ederk ön tampondan darbe almış deyip sıyrılmaya çalıştılar. Ama yemedim tabi adama bakar sen dalgamı geçiyorsun benimle deyip ters yapınca hemen hallettiler. :)  

Ama ok yaydan çıktı araca retrofit şeyler eklettim bir sürü :)  

Hocam aracınız hayırlı olsun, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. Hoş geldiniz.

Bir şu gönderiye bakın

Bir de şuna...

Kararınızı verdikten sonra da şu konuya bakın :D
Bknz: Zehir nasıl enjekte edilir :D

Bknz: Zehir nasıl enjekte edilir :D
Hocam arz-talep meselesi, kimseye zorla bir şey yaptırmıyoruz. :D

Zehir demeyelim de tedavi olmak isteyene ilaç öneriyorum diyelim.  :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aracın rengi yanıyor güzel günlerde kullanın.

Geri
Üst Alt