GOLF 7 AYNA KAYAR SİNYAL (DİNAMİK SİNYAL)

Beyazı yada açık gri olanı (semi smoke) olanını alabilirsiniz siyah onanının gündüz yandığını fark edemezsiniz gibi bişey çok koyu.

@romeo68 orta siyah çok iyi rengi amber sarısı çok şık bendeki ondan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ortadaki aldığım yer 17 günde gelmişti yanılmıyorsam 15 tl de para ödemiştim vergi ptt ye linki de bu

TRY 143.98  45% İndirim | Dinamik dönüş sinyali Led dikiz aynası gösterge ışığı V w Golf Mk7 7.5 7 G ti R Gtd
https://a.aliexpress.com/_BSpG00

CDC6AD36-3EFD-49BE-B433-05C762F25DFF.png

Bende koyu olanını kullanıyorum, gayet güzel bir ürün ve krom aynayla kullanıyorum.

Bence koyu olanı açık olanına göre daha iyi duruyor. Yanlış hatırlamıyorsam geçen gün bir arkadaş 200 küsür liraya ikinci el bir ilan koymuştu, bakabilirsiniz.

Bende koyu olanını kullanıyorum, gayet güzel bir ürün ve krom aynayla kullanıyorum.

Bence koyu olanı açık olanına göre daha iyi duruyor. Yanlış hatırlamıyorsam geçen gün bir arkadaş 200 küsür liraya ikinci el bir ilan koymuştu, bakabilirsiniz.
Geçen gün de ben konu açmıştım, aynı ürünün hem kayar hemde mavi ışıklı olanı mevcut.(Mavi ışık elektriği ayna latı led yada kapıdan çekiliyor.)

Bende alırken mavi ışıklı olanını fark etmemiştim şimdi mavi ışıklı olanı sipariş ettim inş gelirse şuankini satacağım. Size de mavi ışıklı olanı öneririm :)  

Link: https://tr.aliexpress.com/item/4000112400753.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.19f34c4duRfF2W

@lasttohit mavi  ışıklı olanı da aldık beyaz mavi arası br renk veriyor ama çok hoşuma gitmedi aracın renkleriyle uymadığı için biraz tofaşcılar gibi durdu sanki renk renk 😃

@thelakayit Bende ondan korkuyorum, aslında mor benzeyen renkli olanı hoşuma gidiyor. Benim araç mavi bakalım yakışır umarım :D  

@lasttohit gerçi değişik olabilir mavi için kafana göre sarı mavi takar kullanırsın :)  benm de multimedia kaldı şimdi onu bir türlü karar verip alamamştım carplayden vazgectm rcd330 alcam video oynatan

@lasttohit aynen hayırlısı tabi :)  yok sorun olmaz ama bir sürü arkadaşım aldı carplay den rcd330 dan discover a  kadar takıp kullanıyorsun sadece tabi bir de bütçe 😄

Geri
Üst Alt