Sarı Site Mesajları Hk.

@yusuf ben böyle gösterim sayısı görmedim. Sizin ilanı sanırım isviçreli bilim adamları incelemiş yada inceleme. Eminim ilanı açıp “ulan bu araba benim olsa” şeklinde iç geçirip ekran karşısında sigara tüttürüp hayal bile kuran vardır.

@yusuf üstüne bide hayır duası sonra deme keyfine  :D

@yusuf ben böyle gösterim sayısı görmedim. Sizin ilanı sanırım isviçreli bilim adamları incelemiş yada inceleme. Eminim ilanı açıp “ulan bu araba benim olsa” şeklinde iç geçirip ekran karşısında sigara tüttürüp hayal bile kuran vardır.
Pek özenerek de hazırlamadım ilanı. Özensem muhtemelen daha yüksek olurdu.

Hocam ohoo bu dert edilcek birsey degil ki 😁
keske ilanda olsada aracim yazsa mezarcilar 😁

oyle cevaplar yazin ki en azindan bir iki saat kendine gelemesin sinirden bakiniz;

Fiyat:130.000
Alici: Pazarlik var mi ?

Ben: Teklifiniz nedir?

Alici: 100 olur

Ben: Paran kadar araba bak aslanim akülü falan 😁

Baska bir alici : 116 yarin sabah noter.

Ben: 115

Baska bir alici: hocam ciddiyim gelip alip gidicem.

ben: Tamam iste bin lirada benden cebine harclik olsun ahahaha 😁

diyecegim o ki bana yonlendirin hocam daha neler var bende 😁👍💪🏼 Saka bir yana niye takiyorsunuz ki kafaniza arac basina gelsin ondan sonra konusursunuz. Sehir disindayim diyenede fiyat bu araba bu hadi allaha emanet :)

@oguzkaanvolkan yaşadıklarımdan sonra sanırım böyle olacak. Yoksa bu mesajların ardı arkası kesilmiyor. ;)

@ycetin biri arar 135 e hemen gelip alayim ciddi aliciyim der sonra telefonunuz calar 1 saat gecince baska bir ses baska biri 137 cikartabiliyorum uygunsa gelip ekspere sokalim der ertesi gun biri arar biraz kotuler birde bak yanlis anlamayin malinizi kotulemiyorum ama ederi 130 falan der. Sizde artik piyasasinin bu oldugunu düşünüp fiyat kirmaya endekslenirsiniz . Ve o arayanlar hep birbirleriyle arkadaslardir 😎 Arabanin arkasinda durun yeryuzunun en iyi arabasi bu alirsan sen kazanirsin modunda olun :)   Maddi acidan bilemem ama sabırlı olun hele su surecte cok zor insanlar onunu goremiyor. Hayirli satislar 

Babamın motorsikletlerini ben ilana koyarım, 3 tane motorsiklet sattım.8 bin yazdığım motora 6 bin teklif edenler oldu, 16 yazdığım motora 12 veren oldu, 18 yazdığıma 15 veren oldu vs vs uzar gider :)   Zaten ciddi alıcı mesaj yazışından kendini belli ediyor, boş beleş mesaj yazanlara olmaz diyip geçmek lazım. Kafayı yorarsanız siz yorulursunuz çünkü karşıdaki belki tutar edasıyla oltasını atıyor. Uzun lafın kısası çok da umursamayın derim. Bence 144 ve üzeri rakam veren olursa 1-2 nin yüzüne bakmayın. Süreç uzadıkça satan kişi olarak siz de yoruluyorsunuz.

Allah sabır versin gerçekten almak kadar satmak da zor bu zamanda. Hayırlısıyla satılırsa ilk bir iki hafta sahibindene girmeme huzuru diye bir şey var, size de nasip olur inşallah :)  

Ben de önceki aracımı satarken Gaziantep’ten bi arkadaş vardı, sevgili gibi her gün konuşuyorduk, kırmak da istemiyordum. Adam 220 bin lirayı ayarlamış ama hala benle bir iki bin liranın pazarlığını yapıyordu, üstünü de baklavayla salçayla fıstıkla falan kapatmakta ısrarcıydı. :)  Neticede alamadı tabii, daha içime sinen bir aileye satıp rahatlamıştım. 

Bu da başka bir mesaj, bazen parayla ilgili muhabbet geçince bunu espri olarak kullanır oldum. :)  

Ekli dosyayı görüntüle 31707
Fiyat üzdü hocam ...

Geri
Üst Alt