Sarı Site Mesajları Hk.

@Ender hocam ''Alıcı Güven arıyor arabada aradığı kadar, Satıcı karakter arıyor en az sattığı arabasında olduğu kadar.'' cümlesi cuk oturdu doğrusu. 

Açıkcası belki saçma gelebilir belki de aracımla ile kurduğum duygusal bağdan kaynaklı olarak eli yüzü düzgün,kıymetini bilecek ve araç bakımı vs. gibi konularda hassas bir insana satmayı tercih ederim.

Sattıktan sonra aracı bir şekilde görüp çöp haline geldiğini görmek beni üzer doğrusu. 

Şuanki aracımı almadan önce pasifik mavi aracım vardı.Gerçekten çokta temizdi 19.750 km de highline kendimde doldurmuştum.Bu aracımı almak için ilana koydum.Birkaç kişi gerçekten ciddi ilgileniyor falan.Biri aradı yalvardı yakardı yok hanımın altınlarını bozduruyorum yok yeni çocuğumuz oldu bineceğiz biz yap bi sevap şöle böyle falan.Kafamdaki rakamdan 500/1000 aşağıya anlaştık.2 tane de hazır alıcı bekliyor vermiyorum yine aramızda 500 falan oynuyor.Arkadaş şehir dışından gelecek İstanbul’dan arkadaşı geldi baktı kapora verdi.Haftasonu satışı yapalım diyorum yok Pazartesi yapalım ben pazar gecesi geleceğim diyor.Şark kurnazı kendisi pazartesi 1 Temmuz vergiyi bana ödetecek  aklınca.Buluştuk meğerse ağzından kaçırdılar cuma gecesi gelmiş İstanbul’a.Experde araba hatasız çıktı liftte duruyor exper vergi borcu var bitek temmuz dedi.Dedim alıcı ödeyecek 6 ay ben binmeyeceğim arabaya öğlen kendi aracımı alacağım onu da ben ödeyeceğim.Yok sen ödeyeceksin falan iddalaştı.Dedim indir vazgeçtim satmıyorum tepem attı.Yok olur mu kapora verdik Antalyadan iki kişi geldik.Söylediğim dışında araçta bşey çıktı mı hayır hata kusur var mı hayır?Exper bile abi sıfır gibi araba bunlar seni koparma peşinde bırak diye kenara çektiler.Yakarım kaporanı tercih senin dedim tıpış tıpış ödediler.Basıp gittiler Antalya’ya 2 gün sonra aldığının 5 bin üstüne ilana girdiler.İlanda önceki sattıkları gri renkte comfort aracın bilgileri resim benim eski araba bide benim çektiklerim 🤷‍♂️Herkes al satçı olmuş bi pres bi replika jant yaz üstüne bekle.Ülkede keriz çok olduktan sonra yok kol dayamaya streç sar yok direksiyona jelatin koy ne sıfırdan beri jelatinle kullanıyorum😊daha çok al satçı türer.Bende sık değiştirdim zaman zaman ama harcadığım paranın da emeğinde karşılığını isteyerek ilana koydum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bide ne sattığını bilmeyen yada karşısındaki keriz sananlar var.Direksiyon altına bi r logo bide panjura ilan başlığı Rline golf en dolusu.Galericiler yapıyor bide bunu.Ne sattığını bilmeyen adamdan araba alıyorsa bu millet müstahak kazıklanmaya.

Tam ilanı mesaja kapatıyorum. Gecenin 3’ü olmuş işsizin attığı mesaja bak. Adam resmen benle t.... geçiyor.

E1B543D2-E342-4DF6-9396-E47AE4FD0932.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@driver_can adamlar kendi çapında prof çıkmış. Her türlü masraftan yırtmaya çalışanı gördümde vergiden yırtmaya çalışanı ilk defa görüyorum. 

Anladım ki yalnız değilmişim zerzeniş konularında. 

Ağlayanların çoğu yalancı eski golfümü sattığım adam telefonda saatlerce dil döktü bende pazarlık seven bir insan değilimdir birgün sonra araba aldığı fiyattan 15 üste ilana girdi arabayı yıkamamıştı bile . Onun dışında şimdiki golfümü alırken babam bir fiyat verdi bundan fazlasını vermem dedi arayıp bende eski sahibine çok dil döktüm yalan yok :)

@ycetin gerçekten işiniz zor hocam Allah gönlünüze göre bir alıcı çıkartır inşallah karşınıza 😂👍

Abi mesajı kapatın ciddi alıcı arar gelir görür. Hatta numaranızı bile vermeyin site bir numara atıyor size oradan ulaşsınlar. Ciddi adam ulaşır. Bilgileri alır pazarlığını yapar. Kolay gelsin valla.

Benimde aracımı satarken benzer şeyler geçti başımdan hocam, öncelikle hayırlı satışlar diliyorum boş beleş insanlarla uğraşmak çok yorucu. 
güzel bir video tam bu konuyla alakalı :)

Valla hocam alıp satmak zor işler çok boş adam var ararlar gecenin bi vakti sinir bozucu mesajlar yerinde olsam son fiyatı yazarım pazarlıksız yazarım yada çok cüzi sembolik pazarlık yaz hocam parantez aç boş adamlar aramasın yapcak bişey yok birde instgrm da ikincieltürk var orda yayınlat istersen kardeş

Allah sabır versin gerçekten almak kadar satmak da zor bu zamanda. Hayırlısıyla satılırsa ilk bir iki hafta sahibindene girmeme huzuru diye bir şey var, size de nasip olur inşallah :)  

Ben de önceki aracımı satarken Gaziantep’ten bi arkadaş vardı, sevgili gibi her gün konuşuyorduk, kırmak da istemiyordum. Adam 220 bin lirayı ayarlamış ama hala benle bir iki bin liranın pazarlığını yapıyordu, üstünü de baklavayla salçayla fıstıkla falan kapatmakta ısrarcıydı. :)  Neticede alamadı tabii, daha içime sinen bir aileye satıp rahatlamıştım. 

Bu da başka bir mesaj, bazen parayla ilgili muhabbet geçince bunu espri olarak kullanır oldum. :)  

6E0DB9A3-F2D7-45DF-A504-E5E617D321FD.jpeg

Geri
Üst Alt