Sarı Site Mesajları Hk.

@HONEY 120 + sevap point bide arkamdan hatim indirse welcome to cennet

[mention=11839]HONEY[/mention] reis sen bu işi çöz benden sana 

/monthly_2020_05/459F2222-E88D-48C4-9F8E-4E23A50CA7CD.jpeg.079c788d9cd4f4192357c6218bb24828.jpeg
Ilacin bende

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu durum her kesimde var zengindede fakirdede geçen sene f30 satıyordum 213 bin istediğim aracı 208'e bırakıyordum iki üç kere 205 teklifi aldım vermedim. Daha sonra ankara'dan biri ciddi alıcıyız vs çokça aradı sordu araya bayram girdi zaman geçmesini bekledi aslında nasılsa satamaz istediğimiz paraya alırız diye :D kendisinede söyledim 205 gördü satmadım 200 teklif etti anlatamıyorum sanırım dedim 205 verilen arabayı neden 200'e vereyim dediğimde cevap veremiyor siz galiba paranın büyüklüğünü bilmiyorsunuz dedim kapattım yarım saat sonra aracı gerçekten almak isteyen arkadaşı aradı ve 206.5'a pazarlık ettik gelip aldılar.

Asıl mesele şu yani ilk arayan arkadaşı kendine koparma peşinde şark kurnazı. Arabayı 200'e pazarlık edicek üstünü kendine koparacak

Şunu anlamıyorum birde ağlıyor bana dedem para verdi alıcam falan diye şu duruma sokmayı kendine yakıştırıyormusun gerçekten dedim yine cevap veremedi. Yüksek meblağda araç alınıyorsa ağlanması gerçekten çok saçma geliyor bana. Ve tavsiyem şu kesinlikle sahibinden üzerinden mesajı kapatın boş kalan adamlar mesaj atıyor adamda para yok pazarlık ediyor

Bu durum her kesimde var zengindede fakirdede geçen sene f30 satıyordum 213 bin istediğim aracı 208'e bırakıyordum iki üç kere 205 teklifi aldım vermedim. Daha sonra ankara'dan biri ciddi alıcıyız vs çokça aradı sordu araya bayram girdi zaman geçmesini bekledi aslında nasılsa satamaz istediğimiz paraya alırız diye [emoji3] kendisinede söyledim 205 gördü satmadım 200 teklif etti anlatamıyorum sanırım dedim 205 verilen arabayı neden 200'e vereyim dediğimde cevap veremiyor siz galiba paranın büyüklüğünü bilmiyorsunuz dedim kapattım yarım saat sonra aracı gerçekten almak isteyen arkadaşı aradı ve 206.5'a pazarlık ettik gelip aldılar.
Asıl mesele şu yani ilk arayan arkadaşı kendine koparma peşinde şark kurnazı. Arabayı 200'e pazarlık edicek üstünü kendine koparacak
Şunu anlamıyorum birde ağlıyor bana dedem para verdi alıcam falan diye şu duruma sokmayı kendine yakıştırıyormusun gerçekten dedim yine cevap veremedi. Yüksek meblağda araç alınıyorsa ağlanması gerçekten çok saçma geliyor bana. Ve tavsiyem şu kesinlikle sahibinden üzerinden mesajı kapatın boş kalan adamlar mesaj atıyor adamda para yok pazarlık ediyor
Hocam mesaji kapatinca beyni gelismemis tipler gece 11 de arar o daha sinir bozucu

@Gökhan Bilgin hocam zaten ciddi bir alıcı mesaj yerine makul saatlerde telefon tercih ediyor. Diğer tip insanlar mesaj konusunda da bilgi sahibi değiller. Bakınız size örnek;

4E05DD58-A883-44AC-875C-8B6C872FC78D.jpeg

Bu durum her kesimde var zengindede fakirdede geçen sene f30 satıyordum 213 bin istediğim aracı 208'e bırakıyordum iki üç kere 205 teklifi aldım vermedim. Daha sonra ankara'dan biri ciddi alıcıyız vs çokça aradı sordu araya bayram girdi zaman geçmesini bekledi aslında nasılsa satamaz istediğimiz paraya alırız diye [emoji3] kendisinede söyledim 205 gördü satmadım 200 teklif etti anlatamıyorum sanırım dedim 205 verilen arabayı neden 200'e vereyim dediğimde cevap veremiyor siz galiba paranın büyüklüğünü bilmiyorsunuz dedim kapattım yarım saat sonra aracı gerçekten almak isteyen arkadaşı aradı ve 206.5'a pazarlık ettik gelip aldılar.

Devamını göster  
Hocam mesaji kapatinca beyni gelismemis tipler gece 11 de arar o daha sinir bozucu
Bilmiyorum hocam hiç yaşamadım ben açıkçası geç saatte aranmasını

@Gökhan Bilgin hocam zaten ciddi bir alıcı mesaj yerine makul saatlerde telefon tercih ediyor. Diğer tip insanlar mesaj konusunda da bilgi sahibi değiller. Bakınız size örnek;

Ekli dosyayı görüntüle 31695
Hocam zaten yazsanız gel al diye emin olun parası yoktur alamaz bile boşa sıkıyor dolu tutarmıyım diye

@ycetin İki aydır kullanılmayan satış için beklettiğim tiguan aracımız var 2018 halen bekliyorum satışa çıkartmak için durumlar belli değil ama bakalım bende bir ay içinde ilan açarım forumdada paylaşırım belki arayan dostlar vardır aramızda , eğer olmazsa sahibinden üzerinden yine enteresan tip arkadaşlarla bizde muhattap olacağız :D

@Gökhan Bilgin hayırlısı olsun hocam. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın. Dualarla yaşıyoruz.  :D

Önceki araçlarımı satarken bu tip şeylerle çok karşılaştım. Mesaj ile iletişimi kapatın. Gereksiz muhabbete gireninde telefonunu yüzüne kapatın, tekrar ararsada engelleyin gitsin benim tecrübelerim bu yönde. Zaktiniz önemlidir.

@agacmalzeme mesaj kapatma işi mantıklı geliyor hocam. Dediğiniz gibi ciddi ise arasın. Ben hemen aksiyon alayım.

Son zamanlarda almak ta satmakta çok zor...

''Alıcı Güven arıyor arabada aradığı kadar, Satıcı karakter arıyor en az sattığı arabasında olduğu kadar.''

1 haftadır bende kardeşim için araba arıyorum lakin Otomatik diye sattığı arabayı iç resimleri varsa yollarmısın dedim birde baktım manuel araba..... nedenini sordum yanlış yazmışım diyor.... Ya rabbi sana geliyoruz Sen aklımıza mukayet ol. ( bu arada manuel ve otomatik farkı 10 bin baktığımız araçta) :)  

@ycetin ustam kesinlikle çekinme kapat suratına gitsin senin bu yazdıklarının 10 katıyla karşılaştım. Senin moralin bozulacağına onun suratı semere dönsün. Kur'an üstüne yemin edip arabayı alıp ertesi gün ilana koyan adam çok.

Geri
Üst Alt