Sarı Site Mesajları Hk.

ycetin

Katılımcı Üye

İsim
Yasin Çetin
Arkadaşlar Selamlar,

Bildiğiniz üzere aracımı satıyorum. Hatta aşağıya linkini bırakıyorum. Aracıma fiyat olarak 147.25 yazdım. 250 TL nedir diye soracak olacaksanız araca talip olan arkadaşlar için yol ve çorba parasıdır. :D

http://Sahibinden Satılık Yetkili Servis Bakımlı (Ekstralı) İlan No: 804658251 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-aracim-7-mayis-tarihine-kadar-satiliktir-804658251/detay

Gel gelelim araç satmak ne kadar zor ve sabır isteyen bir aksiyonmuş. 120 vereyim hemen geleyim mi diye mi ararsın, fiyat kırmak için aracı kötüleyen mi ararsın, yok efendim altınlarımı bozdurucam 130 vereyim diyen mi ararsın. Adamın cebinde parası yok benle pazarlık yapıp ertesi gün paran yetmiyor diyen mi ararsın. Böyle mesajları gördükçe cinlerim tepeme çıkıyor.

Ya bu insanlar kendilerini çok zeki görüyorlar yada sürekli bir olta peşindeler. 

Herşeyin bir adabı olduğu gibi alış-verişinde bir adabı olduğuna inanıyorum. Özetle saygılı ve mantıklı olmak sanırım çok zor bir meziyet.

Söyleceklerim bu kadar zerzenişim için kusura bakmayın. Forumdaşlarımıza içimi dökmek istedim.

Sözlerime son vermeden önce sanırım sarı sitede gezinmek hobi olmuş durumda. İlanım görüntüleme ve favori sayısına bakıyorum ama bir tane ciddi alıcımız maalesef henüz rastlamadık.

Herkese hayırlı geceler diliyorum.

6B8FC135-F345-46BA-B1F8-3F415FC9FCD7.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Allah kolaylik versin zor iş

Tahmin edebiliyorum boş beleş insan da cok

Ok gel al desen teklif ettigi paraya bile almaz

Geçen gece sahurda biri ile sahibinden epey yazistim bilgi verdim bir urunle ilgili yatiyorum iyi geceler dedim adam YAT ZIBAR dedi bu tip insanlar ile maalesef karakteri oturmamis tipler ile hayatımızdan vaktimizi caliyorlar

Dijon ve tampon takas teklifim hala gecerli

@HONEY abi en son bana arabayı parça parça sattıracaksın diye korkuyorum. :lol:

@HONEY zaten senin gözün kaldı ondan satılmıyor. :p

@HONEY reis sen bu işi çöz benden sana 

459F2222-E88D-48C4-9F8E-4E23A50CA7CD.jpeg

• Beğen
Tepkiler: SCC
Malesef artık çoğu kişi araba alıp satar olduğu için artık araba binmek için değil satılmak için alınıyor. Bazen Facebook gruplarına vs bakıyorum, şahısların yarısından çoğu her ay farklı ilan paylaşmış gruplarda. Bakıyorsun profillerine, ya normal çalışan ya da emekli. Galerici bile yok doğru düzgün, çünkü en hafif tabirle işin "çakallığını" bulmuşlar. Eş dost üzerinden vergisiz algısız araç satıyorlar. Bunların çoğu da zaten dediğiniz gibi oradan buradan fiyat kırmaya çalışıp evliyim çocuğum aç edebiyatı yapan tipler. 7/24 ilan sitelerinde dolaşıp ucuz araç bulunca hemen zıplıyorlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt